[125p] bez remontu :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rok prod. 1987, pojemność 1,5 silnik polonezowski, skrzynia 5, Radio Skald , Tapicerka welur, oczywiście bez gazu, przebieg 55912km, od pierwszego właściciela Profesora z PK. Namawianie go na sprzedaż trwało 4 lata .







[ wiadomość edytowana przez: goorek dnia 2007-01-05 13:08:05 ]
[ powód edycji: tytul ]
  
 
Piękna maszyna, wcale sie nie dziwie że nie chciał sprzedać, taki stan, mój sąsiad miał '91 i jak go pół roku temu sprzedawał tak nie wygladał.
  
 
ładny, ale ma jedną wadę... nie jest czwerwony ani pomarańczowy
  
 
pawel a ktory to jezdzil u nas takim cackiem?
  
 
Z architektury emeryt więc raczej nie znasz.
Trudno to nazwać jeżdżeniem bo przez ostatnie 4 lata auto przejechało 32 km!!.
Gumbas czerwone i pomarańczowe już się przejadły
  
 
no w sumie... przynajmniej nie jest nuudno, ale jakieś bahama yellow by sie przydało, a co do przebiegu to mój też w zeszłym roku zrobił mało kilosów (ok. 100), a potem go sprzedałem, bo alej nie chciał nabijać kolejnych kilometrów
  
 
Ładny fiacik, mam nadzieję, że będziesz o niego pożadnie dbał! Czy zamieżasz coś z nim robić, czy zostaje ladniutkim cywilem?
  
 
co tu duzo pisac jest ladniutki
Co do koloru to czerwony i pomarańczowy sa juz niemodne Teraz white jest jazzy
  
 
Cytat:
2006-12-19 00:32:38, Vyzn-R pisze:
co tu duzo pisac jest ladniutki Co do koloru to czerwony i pomarańczowy sa juz niemodne Teraz white jest jazzy



Masz racje

Fiat ładny, Pavlus poka foty wnętrza.

  
 
No Pavlus gratuluje bardzo ładny fiacik, pokaż fotki wnętrza

A tak z innej beczki kto ci pozwolił złamać zakaz ruchu i wjechać pod forum
  
 
pavlus trzeba bylo wjechac jeszcze fiatexem na dach forum, poczekac az go beda wyburzac i wtedy pstrykac foty jak z top geara kiedy chcieli zameczyc pickupa toyoty, , chyba hiluxa

a tak na powaznie to doskonale tlo do zdjec i fiat tez w ladnym stanie.
  
 
Korzystając z ładnej i trochę cieplejszej pogody postanowiłem przewietrzyć Fiacika a przy okazji porobiłem parę zdjęć bardziej szczegółowych.







[ wiadomość edytowana przez: pavlus dnia 2007-02-06 23:30:40 ]
  
 
super furacz naprawde pavlus gratka
  
 
Ostatnimi czasy fiacik dostał nowe lusterko wycieraczki i tablice.
Jest też systematycznie czyszczony i pozbawiany nadmiaru konserwacji, aktualnie usunąłem wszystko z progów i zabieram się za pas przedni i komorę silnika.
  
 
no bardzo fajny Fiacior, sedan też coś ma w sobie fajnego
  
 
przyjedziesz nim nad sosine ????
  
 
Miałem taki plan ale narazie leże w domu na antybiotykach i raczej się nie zanosi żebym do weekendu się wyleczył
Dave Mnie się marzy Pick-up
  
 
ta jak nie bylo to ja teraz :

fajkny wybebesz go daj klate i 2.0 dohca
no i nie zapomnij o elektorszperze
  
 
piekny szkoda tylko ze taki szary
  
 
Cytat:
2007-06-04 20:24:34, kania_ pisze:
ta jak nie bylo to ja teraz : fajkny wybebesz go daj klate i 2.0 dohca no i nie zapomnij o elektorszperze


2,0 jest dla miętczaków jak bym miał coś wkładać to przynajmniej 3l a plan szpery już był leży mi torsen na półce ale się nie zmieścił
Vyzn-R Okleje go w czarno czerwone pasy bedzie ??