Potrzebna instrukcja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktoś wie gdzie mozna znależć instrukcje po polsku do radia Pioneer DEH-P6400 R

PROSZE O POMOC


MAIL robsonp@interia.pl


DZIEKUJE
  
 
Ja posiadam takie radiko co konkretnie potrzeebujesz może pomogę??
  
 
najlepiej było by gdybyś mial instrukcje obsługi po polsku bo ma onao tyle ustawień, czy można w nim zmienić kolor podświetlenia przycisków
  
 
zmiany kolorów przycisków nie posiada ma dużo opcji do sterowania 2 wzmacniaczami zwrotnice HPF(górnoprzepustowa) LPF (dolna do suba) różne ustawienia radia(opcje sygnłu) napisz jakie tam masz opcje to Ci je opisze pozdrówki
  
 
Aha i jeszcze jedno opcje ukryte włacza się tam
1.Gdy radio jest wyłączone przytrzymujesz klawisz func lub audio i tam masz opcje
2. na włączonym radiu tez przytrzymujesz któryś z tych klawiszy i masz dokładny korektor dźwięków
  
 
czy w tym radiu da sie zrobić gdy odtwarza CD aby napisy cały czas sie przewijały
  
 
wiesz może jaki konkretny model Pilota pasuje do tego radia bo na allegro nie mogę znależć DZIEKI
  
 
Hym jesli chodzi o te napisy to u mnie się przewijaja ale nigdy nie zwracałem uwagi jak to się ustawia jutro spojrze to napiszę a o piloty juz mówie np cdsr100,cdR310
  
 
u mnie wystarczy przycisnąc kilka razy przycisk disp i działa lecą napisy tylko po pewnej chwili