! Polski Car Audio FAQ - LEKTURA OBOWIĄZKOWA !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po rozmowie z kolega Nazar ktory jest tworca tej kopalni wiedzy zamieszczam linka do jego poradnika.
Jest to wciaz wersja rozwojowa (jak mowi sam autor) lecz jest to ogrom wiedzy i najwazniejszych informacji w tej dziedzinie..
Wiec bardzo prosze zanim zaczniecie zakladac tematy typu jaki kable, po co wygluszac, dlaczego "milion" glosnikow w aucie to zle itp..
PRZECZYTAJCIE TO.
Zajmie Wam to 20min a mozecie sie bardzo duzo nauczyc..

Polski Car Audio FAQ by Nazar

Car Audio FAQ by Shaq & _kruchy_

Prosze tylko nie zasypujcie tego tematu niepotrzebnym spamem..

Dzieki Nazar..


[ wiadomość edytowana przez: open dnia 2006-12-20 00:28:51 ]

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-01-15 23:10:19 ]
[ powód edycji: Dodanie drugiego FAQ ]
  
 
Tak jak napisał Open - lektura obowiązkowa - dlatego wątek "powiesimy' żeby się nie zawieruszył
  
 
Bardzo dobry kawałek lektury, proponuje nie tyle podwiesić co zablokować i zatytuować ZANIM ZAPYTASZ PRZECZYTAJ TO.

Ja osobiście wolę lekture "Medzia" Marka Meggera, ale to też jest bardzo dobry poradnik, jakby każdy takie coś przeczytał to forum zyskałoby na poziomie.

Podwiesić, zablokować od głupawych odpowiedzi i zatytuować FAQ

POLECAM!
 
 
A ja nie MOge tego otwozyc;/ Prosi o jakies haslo POdajcie je jesli mozna z gory dzieki
  
 
Jak nie możesz otworzyć, to kliknij prawym na linka -> zapisz element docelowy jako i po zapisaniu na dysk można spokojnie czytać Przynajmniej tak było u mnie.

Kawał dobrej roboty!
  
 
Ja tez nie moge odczytac tego pliczku .pdf . Sciagam na dysk i proboje otworzyc i wyskakuje zeby wpisac haslo... Wie ktos moze co to za haslo??

Z gory thx
  
 
nie ma hasla moze macie starego acrobata.
w tresci to szolu nie ma. nic czego by "szarak" nie wiedział.
  
 
Dokładnie tak jak kolega napisał. W pliku PDF nie ma hasła, otwiera się zarówno pod Acrobatem jak i pod Foxitem, Nitro i innymi...
  
 
faktycznie literatura obowiązkowa i warta do przeczytania, pochwala za link oby takich więcej lemek