świece irydowe/platynowe do gazu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, czy ktoś z Was posiada świece do gazu w swojej corsuli? dajcie znać czy widzicie jakąś różnice między zwykłymi świecami a irydowymi/platynowymi?bo różnica w cenie jest...
  
 
Heyka!!!
Niebaw się w żadne inne świece, najlepsze sa NGK oryginalne takie jak przewiduje producent. W mojej corsince są właśnie takie, a w golfiku zaczołem się bawić w eksperymenty i efekt do kitu.
Polecam wszystkich corsiarzy!!!
  
 
hej to sa NGK wlasnie i sa super jak narazie komplet na allegro 160pln, ale warto dla tych, co swoje corsule trzymaja niestety ciagle na dworze...:/jak ja...
  
 
Tak jak moi przedmówcy nie radze eksperymentować,a i nie słuchać że do gazu inne świece,stosuj takie jakie zaleca producent,a cosiara na pewno będzie niezawodna,ja nie miałem jak na razie żadnych problemów,a jedyne naprawy to zaniedbanie poprzednich właścicieli Ważne są parametry świecy,czyli ciepłota do danego silnika,inaczej zawsze coś będzie nie tak,albo będzie żle zapalał,albo ciepły nie tak pracował jak powinien
  
 
wymienilam na irydowe ngk-i i lepiej mi silnik chodzi i wogole autko jezdzi lepiej, jakby tez lepsze i zwinniejsze, zreszta tamte byly juz lekko zuzyte, ale mogly jeszcze pokulac, no ale nic-wymienilam na te irydowe i jestem zadowolona i maja takie same parametry jak te zalecane do corsy takze spokojnie istota tych swiec jest zywotnosc, takze zobaczymy za rok czy dwa jak i co z nimi Poprzednich wlascicieli nie bylo w mojej corsuli, gdyz mam ja od urodzenia (pewnikiem jak niewielu jestem zwolennikiem nie sprowadzania aut do RP z DE i okolic)pozdro!