[126p] pierwsze zdjecia mojego 903

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wkleje kilka zdjęć mojego autka skoro na forum juz od jakiegos czasu zaglądam to zobaczcie co jest tego przyczyną kilka zdjęć mam na kompie to i wkleje możecie komentować w garazu czeka jeszcze na niego klatka najpierw musze jeszcze wnetrze do konca obskubac z wyciszen i pomalowac




[ wiadomość edytowana przez: goorek dnia 2007-01-05 13:06:04 ]
[ powód edycji: tytul ]
  
 
Łohohoho ale armata Szczerze to dla mnie troche za duża no i ten wlot taki jakis nijaki :/ Więcej fotek poka silnik itp to będzie można coś więcej powiedzieć Pozdro i powodzenia
  
 
No wow pogratulować tylko.Jak niżej więcej fotek.Pozdrawim
Ps.Niezła armata hehe.
  
 
ogólnie to całkiem w pytke tylko własnie ten wlot w przednim pasie średnio do mnie trafia ale tak po za tym to ok
  
 
fajna kolorystyka zupełnie jak u mnie
  
 
moge wrzucic jakis filmik krotki tylko na jaki serwer to wrzucic?
  
 
Cytat:
2006-12-31 15:00:54, grnb pisze:
moge wrzucic jakis filmik krotki tylko na jaki serwer to wrzucic?



np tutaj
;d
  
 
Wiesz że cięcie/szlifowanie kątówką wprost na auto nie jest dla niego za dobre?
Auto nawet nawet tylko ta końcówka i wlot mi strasznie nie pasi i psuje. wystarczylby ten wlot pod zderzakiem nic więcej
  
 
http://rapidshare.com/files/9653476/piotrek1.mpg.html

dajcie znać jak nie działa a jak bedzie ok to wkleje jeszcze 1
innych zdjęć nie mam narazie ale jak porobie to wkleje
  
 
link do filmiku




[ wiadomość edytowana przez: rejser dnia 2006-12-31 15:56:56 ]
  
 
Cytat:
2006-12-31 15:47:47, grnb pisze:
http://rapidshare.com/files/9653476/piotrek1.mpg.html dajcie znać jak nie działa a jak bedzie ok to wkleje jeszcze 1 innych zdjęć nie mam narazie ale jak porobie to wkleje


jasne ze działa ;D
fajne masz hobby - to tak jak my wszyscy tutaj
  
 
drugi filmik

filmik2
  
 
qrwa obniż go i utwardź, bo takiego nawrotu na suchym asfalcie nie zrobisz bez dachowania
  
 
nie pamietam jakie to byly sprezyny ale resor seria sklepana chyba w kazdym razie teraz jest jedno pioro wiecej a z tylu sprezyny sa twarde nie wiem z czego ale nie seryjne, obizac juz bardziej niebede najwyzej jak walne dacha to wreszcie bede mial powod koronny do zmiany budy
  
 
Coż za podobne oklejenia auta.... jak u mnie
  
 
rzeczywiście nie wiem czy to przypadek bo ja to auto takie kupiłem ale jeśli tak to niezły zbieg okoliczności w każdym razie jesteśmy w jednym teamie
  
 
Mój malec już nieistnieje.
  
 
Cytat:
RUFF Wysłany: 2007-01-02 19:50:16

Mój malec już nieistnieje.



w ogóle już nie masz malca?
  
 
nowy filmik i trochę o aucie

z tyłu amorki utwardzone i twarde sprężyny z przodu dodatkowe pioro i resor na 16cm
kubły i szelki w środku oraz klatka jeszcze nie włożona skrzynia krótka szczęki ferodo
filmik maleclofi
  
 
ja chce foto i jakaś informacje jak poprowadziłes wydech na prawą strone i co za tłumik masz??