[126]Timon - moja blondyna :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to jak juz tak sie wszyscy chala no to i ja sie pochwale swoim padłem :
















to były moje starsze silniki a teras co na czas obecny modze : fotki jak będe miał aparat :
przerobiony dolot , gażnik z pandy 900 z rozwiercona gardzielą z 20 do 27 mm , głowica 5mm na miedzi , poszerzone i wypolerowane kanały dolotowei wylotowe , wyprofilowana komora spalania zawory ssące 39mm ,wydechowe rozszlifowane ok 30 mm , odelżone tłoki , odelżone i wypolerowane korbowody do 370g , wyważony wał korbowy ,koło zamachowe 3,8kg , wałek rozrządu 555 Kałuża , wydech o większym przelocie Może krótka sprzynia



[ wiadomość edytowana przez: TimonWRC dnia 2006-12-31 17:38:49 ]
  
 
Foty nie działają
Edit: Jakiś opis jeżeli można prosić bo z jednego zdjęcia nic nie wywnioskujemy

[ wiadomość edytowana przez: Spawn_ad dnia 2006-12-31 17:25:40 ]
  
 
n pewnie 3eba pokazac cos acha zdejcia nie otwieraja sie u mnie
  
 
sorka zaras sie postaram to naprawic bo cos poknociłem
  
 
naprawioneBardzo ładny maluch


[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2007-01-04 20:24:48 ]
  
 
proszę
EDIT:



[ powód edycji: Bo ktoś był szybszy ]

[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2006-12-31 17:28:37 ]
  
 
cehu byłem szybszy ;d i to jeszcze w poscie timona.
  
 
  
 
super bardzo mi sie podoba taki styl, oryginalny lakier bardzo ladne auto. chcialbym zeby moje tak wygladalo
  
 
Jaki piekny malec!! Takiej estetyki juz dawno niewidzialem,wszystko takie czyste i swiecace,normalnie szok. Gratuluje
  
 
ten jest kozak podoba mi sie poza tylnimi szybami
  
 
Często bywam w Jastrzębiu ale wozu niewidziałem hehe gdzie ty się tam schować?Piękna i zadbana bryczka gratuluje,tylo te szyby mogły by być bez folijki hehe.Ale i tak jest Git.
  
 
bardzo ladna madafaka nie zbyt krzykliwa tak w sam raz
dobra robota gratulacje!
  
 
No bardzo fajny, ciekawe wrażenie robią te modyfikacje silniczka, a co do samego autka to naprawde zacnie wygląda, tylko te przyciemnione szyby mi średnio pasują.
  
 
właśnie najbardziej mi przypadło do gustu malowanie silnika
ogólnie malec bardzo fajny, jak działają ze sobą dwa gaźniki maluchowskie??
  
 
2 gażniki wbrew pozorom bardzo fajnie tylko trzeba to zgrać i odpowiednie dysze paliwa do tego dobrać , po 2 ustawic to tak zeby 2 gażnik otwierał sie z lekkim opużnieniem w stosunku do 1 tz żeby na wolnch obrotach na jałowym chodził na 1

A tutaj fotka głowicy która właśnie zrobiłem do nowego motorka co było dla części z tego forum nie wykonalne a domowymi sposobami to juz wogóle czarna magia głowica -5mm i zawory ssące 39 mm:






[ wiadomość edytowana przez: TimonWRC dnia 2007-01-01 16:26:03 ]
  
 
Cytat:
2007-01-01 16:10:37, TimonWRC pisze:
A tutaj fotka głowicy która właśnie zrobiłem do nowego motorka co było dla części z tego forum nie wykonalne a domowymi sposobami to juz wogóle czarna magia głowica -5mm i zawory ssące 39 mm: [ wiadomość edytowana przez: TimonWRC dnia 2007-01-01 16:26:03 ]



ło żesz fak mega naleśniory
ciekaw jestem ile kilosów to wytrzyma


[ wiadomość edytowana przez: qbara dnia 2007-01-01 19:14:27 ]

[ wiadomość edytowana przez: qbara dnia 2007-01-01 19:15:14 ]
  
 
no to przyszedł czas na nowa porcję fotek z prac mojego kolejnego z silników :mrgreen:








silnik jest jeszcze nie zrobiony jest tylko tak poskładany mile widzine opinie :mrgreen:
  
 
dziurawo i lekko, wyglada niezle, czekamy na wyniki pomiarow
  
 
wyglada ciekawie, ale takiego zamachu w zyciu bym nie zalozyl