Mikrofon do Unidena??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcial bym kupic mikrofon, najlepiej nowy z dobrym wzmocnieniem, szykuje sie na Pana 432MT lu Sedelte ME3, ale... jest ale... szukam na terenie Dolnoslaskiego tak, abym mogl zobaczyc jak bardzo byl grzebany mikrofon, ale juz 2gi misiac nie moge trafic nic u mnie! sa na allegro, ale dziwnym trafem kazde zdjecia z roznych aukcji sa takie same... jak nic nie znajde u mnie, to moze bym kupil cos nowego, tylko co?? Pelno jest jakis Massow czy cos takiego... jak to chodzi?? co mozecie polecic mi aby dobrze huczalo z tego unidena... widzialem na allegro jakis Astatic sporo kosztuje czyto cos dobre??
  
 
z używek możesz poszukać pan 2018, densei 2018, densei 2002.

z nowych ja od wielu lat używam mass km 2018.
  
 
Powaznie się zastnawiam nad maas-em 2018
tylko czy nie będzie sie sprzęgać z hustlerem
antena stoi na końcu dachu

ma ktoś doświadczenie z tym mikrofonem i magnesówką?
  
 
mysle na Masem 2020 ma kilka bajerow wiecej nic 2018 ale czy bedzie dobrze dmuchal w unidena??
  
 
Cytat:
2007-01-01 23:29:56, Bilu pisze:
mysle na Masem 2020 ma kilka bajerow wiecej nic 2018 ale czy bedzie dobrze dmuchal w unidena??



kolego miałem w unidenie 2018 i musze powiedziec ze chodziło to malina
2020 jest troche wiecej kłopotow z ustawieniem bo skubany lubi sie sprzegac przy złym ustawieniu
co do sadelty hmm chyba przerost formy nad trescia jesli taki mic to napewno nie ładowałbym go z unidenem ale zainwestował tez w lepsze radio
moim skromnym zdeniam 2018 w zupełnosci starcza

piszesz jeszcze o astaticku bardzo bardzo dobry majk ale strasznie sopranowy gwizdzacy tak ze nie wszystkim odpowiada jesli chodzi o zrozumiałosc na bardzo dalekie odległosci na krancu zasiegu jest ok ale do mobila zbyt piskliwy bardziej na baze i do DX-ow




[ wiadomość edytowana przez: arek137 dnia 2007-01-02 09:06:12 ]
  
 
unidena kupilem, jakies 3 lata temu! jest maly i tylko dla tego, czesto przekladam z auta do auta! moze jednak masz racje z tym 2018, jest miedzy nimi mala roznica cenowa... poprostu chce cos co bedzie dobrze dmuchalo przez to radio!

[ wiadomość edytowana przez: Bilu dnia 2007-01-02 09:25:53 ]
  
 
Bedziesz dmuchal niepotrzebnie i sial gdzie niepotrzeba