Podłączenie radia sony do seicenta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam kupiłem właśnie radio sony CDX3300 Xplode MP3 noi nie umiem podłączyć, mam kostke do radia i jest zakonczona kostką taką normalną do skrecania na srubke każdego kabelka. Pierwszy jest minus drugi plus i jest jescze żółty kolor pisze na nim Batery ... i cos tam jeszcze. a nastepne juz są wszystkie pod głośniki, podłączam plus i minus do radia i nic (( doradźcie co to może byc radio ma byc sprawne bezpiecznik jest ok prąd dochodzi do kabli bo sprawdzałem tylko mi sie wydaje ze ten żółty coś do niego trzeba podłączyć pozdrawiam tomii
  
 
Kolego zlącz ten czerwony wychodzący od radia z żółtym i podłącz do plusa a czarny do minusa i będzie działać też żółty kabelek jest od pamięci bez podłączenia go do plusa rado się nie włączy powodzonka
  
 
z góry dzieki bardzo zaraz ide podłączać i sprawdzać. Jeszcze raz dzieki pozdrawiam tomii
  
 
No mam nadzieje że będzie śmigać dobrze
  
 
wszystko oki bo orginalnie kostkę ktoś tak podłączył że osobno był zółty a osobno czerwony, a powiedz mi jeszcze jedno bo ja sie podłączyłem pod oryginalna wiązkę zrobioną przez fabrykę i teraz mam tak że jak wyłącze kluczyk to mi cały czas radio świeci takie demo przy wyłączonym radiu a powinna tylko chyba godzina?? pozdrawiam tomfec
  
 
Witam
Jeśli chodzi o mnie to na opcjach sony się nie bardzo znam więc nie powiem Ci jak wyłączyć ta animacje moze przez przytrzymanie klawisza 5 lub 6na wyłączonym radiu(przyciskajj wszystkie przytrzymuj wszystkie pokoleji moze znajdziesz) A żeby się wyłaczało po wyłaczeniu zapłonu to zrób tak do kabelka żótego znajdź przewodzik w którym jest prąd niezależnie od stacjki(zawsze) a do czerwonego podłącz taki który ma prąd po włączeniu zapłonu i w tedy radiko będzie się włanczać tylko po przekręceniu zapłonu i nic Ci nie będzie świecić na zgaszonym
pozdrówki
  
 
Witam

Dzieki za rady tak to jest jak nie ma polskiej instrukcji, a co do kabelka to tak trzeba bedzie zrobic jak pisałeś, jeszcze raz dzieki bardzo za odpowiedzi na moj post pozdrawiam tomii