[126p] A-grupowa N-ka ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Auto budowane od podstaw w 2004 i 2005 roku. Samo auto kosztowało 50zł (buda), no ale z biegiem czasu wydatki rosły, rosły i rosły... aż urosły do kwoty przekraczającej 5tyś zł (i tak mało )

Silnik:
-Halczyński 290
-głowica -3,5mm
-breda - replika Pachonia (tak mówił Mrally)
-gaźnik na razie seria

Inne modyfikacje:
-klatka wg załącznika J
-przednia i tylna maska z włókna szklanego (by HNT)
-kierownica OMP
-szybki układ kierowniczy
-fotele BiMarco C
-pasy Sabelt 4pkt (wąskie, bez centralnej klamry)

W przyszłości mam nadzieję, że pojawią się bilsteiny, szyby z poli, krótka skrzynia, sztywny hol itp...

  
 
jedyny rajdowy maluch w naszym mieście
daje rade
  
 
moim zdaniem super!
rajdoweczka budowana od podstaw, z glowa
gratuluje!
jakies 13' w planach>?
to co mi tylko nie pasuje to alu lusterko.. jakos do takiej rajdowki (m.in. chodzi mi o malowanie) nie pasuje. ale to tylko moje zdanie


[ wiadomość edytowana przez: scandal dnia 2007-01-09 21:33:09 ]
  
 
Malec daje rade!! Byle by sprawial przyjemnosc z jazdy i posiadania go.Brakuje nam wlasnie zapalencow fiatow czy fso.Naszczescie sa ludzie tacy jak Ty i dbaja o dobro narodowe

Pozdro
  
 
Fajny malec Tylko czemu tylna klapa ma inny odcień?
  
 
Cytat:
2007-01-09 21:29:20, scandal pisze:
jakies 13' w planach>? to co mi tylko nie pasuje to alu lusterko.. jakos do takiej rajdowki (m.in. chodzi mi o malowanie) nie pasuje. ale to tylko moje zdanie [ wiadomość edytowana przez: scandal dnia 2007-01-09 21:33:09 ]


13" są, zakładane czasem na starty, np na tor fiata. A chromowane lusterko to dlatego że bardzo tanio je nabyłem (10zł) a wolałem takie niż zwykłe plastikowe (takie wg mnie bardziej pasuje do chromów zderzaków i wycieraczek Lic Marelli )
Cytat:
2007-01-09 22:33:12, kjub pisze:
Tylko czemu tylna klapa ma inny odcień?


Inny odcień bo jest z włókna szklanego. Choć nr lakieru jest ten sam to lakier na karoserii już wyblakł, a klapa była malowana później i dlatego tak to wygląda
  
 
no na 13 by się ładniej prezentował, ogólnie mi sie na 13 lepiej jezdziło , przęłączniki fajne też takie miałem
  
 
Fajny malczan, ale doinwestowac mu musisz zawias- bile na tył - koniecznie- na nowo zakochasz sie w maluszku
no i moze jakis generalny przeglad silnika? aluski 13" tez ładnie by wygladały- w kazdym razie mam nadzieje ze bedzie sie rozwiojał projekt
  
 
Tak tak, zawias będzie A remont silnika planuję na wakację
  
 
Są już bile Co prawda tylko na tyle no ale zawsze. Z przodu są tylne KYB. Niestety nie zbyt długo się tym nacieszyłem ponieważ padła skrzynia na zlocie... Teraz trzeba reanimować (znowu ) przed Sosnowcem.
  
 
a ja cos mam pecha ostatnio i tylko widuje Cie na butach wszedzie a nie maluszkiem wiec na live go nie moge ocenic.. Ale moze tychy 17.06 ?:>
  
 
Wystartować wolę w Sosnowcu dzień wcześniej, ale na Tychy może nim podjade tak dla lansu
  
 
eeetam lansy..fajny sprzęcik
  
 
No to mamy zime w tym roku:

  
 
cos ty go wodą na noc oblal ?
  
 
kazdy bedzie tak wygladał po holowaniu w zimie
  
 
wygląda jak jakies kiepskie 3d
  
 
No to po holowaniu. Najgorsze było samo holowanie - nie widziałem nic mimo włączonych wycieraczek. Z niewiadomych przyczyn wykręcił się kolektor wydechowy... Musze szpilki tam dać, zawsze to pewniejsze.
  
 
hehe jakie foto

to z cyklu ekstremalnych zdjec wrzuce tez nasze z niedzieli i nie komentuje coby bałaganu nie robic