Czujnik ciśnienia oleju PF125

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co trzeba miec aby zamontowac czujnik cisnienia oleju w Fiacie 125p ?
Po prostu montuje okragły wskaznik z Lady....z cisnieniem oleju i nie wiem co jest mi potrzebne aby on działał......domyslam ze wiecej niz tylko podpiac zamiast tej czerwonej lampki w Fiacie 125p hę.....??

www.fiat-furious.prv.pl
...::FiAt & FuRiOuS::...
  
 
chyba będzie potrzebny czujnik zegarowy,tak jak w polonezie ,tam są dwa jeden na zegar ,drugi na kontrolke.jest tam coś w rodzaju trójnika,jeden koniec do bloku ,z drugiej strony czujnik kontrolki , i zegara, takie małe rozwidlenie.
  
 
dokladnie tak jak "mówi" Wit ja mam w swoim poldku silnik od 125p i ze starego silnika z poldka wykrecilem te gadzety i wstawilem do tego silniczka od 125p pasuje idealnie i dziala!!!
  
 
spok....
dzieki za info.....
czyli wszystkie zegary na mojej alu desce beda dzialały a nie beda jedynie atrapami
  
 
jak najbardziej.
  
 
koniu. jakiej alu desce?????????
  
 
Moj Fiat bedzie mial alu deske zegary sa........
jeszcze blache w odpowiednich msc wygiac i wyciac odpowiednio i montowac......kij z tym ze nie bedzie nawiewu na szybe ale jakos w razie potrzeby bede jedynie na deszczowe lub ziomwe dni jakos rurki zakladał.....od nagrzewnicy



mniej wiecej bedzie wygladac jak na obrazku beda 2 zagiecia blachy...okragłe wskazniki z Lady ( temp cieczy, cisnienie oleju, kontrolka ilosci paliwa i ladowania ) zegary obrotałka i predkosciomierz tez od lady......jeszcze bedzie mala konsolka....
mam nadzieje ze mi wszystko wyjdzie hehehhe....

pozdrawiam
Koniu
  
 
widziałem w gdyni fiata 127p,który miał deskę zrobioną w podobny sposób ,ciekawie to wyglądało.
  
 
kurcze koniu wyglada super. Mam nadzieje ze ci to wyjdzie tak jak planujesz. Wyglada zabojczo.
Acha a jak szukasz sprzetu grajacego do bandita to chetnie sluze rada.

Pozdroofka Voyteck Spec. AUDIO
PN 1.6GSI full (pikna furka)

[ wiadomość edytowana przez: voyteck dnia 2002-08-11 01:13:01 ]
  
 
U mnie nie gra muzyka w furze jedynie co slychac to warkot silnika hehehe.....
ale dzieki za zainteresowanie....
co do deski to mam nadzieje ze wyjdzie jak najladniej
na pewno nie uda sie zrobic tak profejsonalnie jak na zdjeciu ale wszystko w miare mozliwosci