Jaki cd/mp3?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

W moim essim jest teraz stary kaseciak, który kupiłem wraz z samochodem. Dokupiłem sobie taka kasete, która umożliwia podłączenie np. mp3-jki. Z tym, że raz działą a raz nie (głowica nie dochodzi do kasety i trzeba jąręcznie docisnąć, ale to jest kłopot, bo za każdym razem trzeba rozkręcić ).

Teraz moje pytanie (w końcu ) czy takie radyjka są dobre (zaznaczam, że nie zależy mi na super jakości byle by coś grało w aucie):
- radio1
- radio2
- radio3
- radio4
- i tak dalej, pełno tego na allegro

Czy lepiej nie kupować takiego taniego sprzętu? (narazie i tak nie kupię, czeka mnie wymiana tarcz hamulcowych,sczęk itd., tylko chcę się zorientować.)

Pozdrawiam
bociansan
  
 
Witam

Proponuje odpuścić sobie te marki, kup po prostu sprawdzonej firmy (ja stawiam na pioneera) a nie będziesz żałować. Przy braku kasy można wziąć niższy model lub kupić używkę.

pepedu
  
 
miliony tematów radiowych już było.

za te pieniązki tylko używka, teraz się nasłuchasz komentarzy, bo każdy się z takimi radiami spotkał i komentarz będzie jednogłośny
"NIE KUPUJ TEGO SHITU!!!"
 
 
witam bbardz dobrym człowiekie nie napedzaj koniunktury zółtka produkujacym takie niewypały jaki jest medion boshmannn tevion micromax i inne tego pokroju frmy sam sobie kupiłem rok temu "mediona" i wiesz co załuje do dzis bo bym sobie dozbierał z miesiac albo nawet 2 i miałbym jvc albo pionka i byłyby o niebo lepsze stary to te radia bzycza a nie graja a wygladac moze i wygladaja ładnie a rewelacji nie masz i jeszcze jedna na tych aukcjach to sa wystawkowe radia czyli porysowane bez ramek i pól kieszenie radze ci dozbieraj odzcekaj i ciesz sie długo dobrym dzwiekiem płynacym z NOWEGO firmowego radia
  
 
chyba tak zrobię poczekam poodkładam i kupię coś firmowego (nie koniecznie nowego). Ja już będę miał trochę kasy to się zgłoszę na forum może ktoś będzie miał coś na sprzedaż

pozdrawiam
  
 
Rzeczywiście zastanów się, za tymi radyjkami przemawia jedynie cena a jak wiadomo za taka cenę jakość jest marna.
Te już naprzykład napewno trochę czasu posłużą no i jakościowo będą lepsze:
JVC G521
Pioneer 3900
Pioneer 40MP
Cenowo jedne z tańszych markowych MP3ek ale dobrych jakościowo. Wybór należy do ciebie
  
 
Ja juz kilka miałem.
Pomyśl czy jednak nie dołożyc i mieć coś lepszego na dłużej.
Dla mnie dzwięk naprawde dobry maja tylko Blaupunkty i Clariony.
  
 
Cytat:
2007-01-10 12:19:01, bociansan pisze:
W moim essim jest teraz stary kaseciak, który kupiłem wraz z samochodem. Dokupiłem sobie taka kasete, która umożliwia podłączenie np. mp3-jki. Z tym, że raz działą a raz nie (głowica nie dochodzi do kasety i trzeba jąręcznie docisnąć, ale to jest kłopot, bo za każdym razem trzeba rozkręcić ).




Kaseciak naprawiony. Rozkręciłem cały i doszedłem do głowicy. Wymontowałem przewijanie , a ze sprężynek od przewijania zrobiłem mechanizm, który dociska głowicę po włożeniu taśmy i jak narazie działa. Wrzucam kasetę, podłączam ją do mp3-jki i słucham sobie DM w moim autku

Jak narazie kupno nowego odtwarzacza do samochodu przerzucam na za parę miesięcy. Narazie pieniądze są potrzebne na spłatę pożyczonych pieniędzy na auto.

dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
bociansan

[ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2007-01-10 23:02:27 ]