Antena montazowa w Lagunie II- gdzie najlepiej?????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema. Mam pytanko czy ktos moglby mi doradzic gdzie najlepiej zamontowac antene montazowa?? Myslalem o uchwycie montazowym do klapy bagaznika KF-150 z Presidenta do tego antena Midland... Prosze o porady. z gory dziekuje
  
 
oczywiscie przepraszam zablad ktory sie wkradl... antena pochodzi od Presidenta- model Maryland
  
 
sedan czy kombi ???
  
 
kombi...
  
 
Najlepiej w miejsce anteny radiowej z tylu dachu jezeli masz tam umiejscowiona. Jezeli niemasz mozna zrobic dziurke w tym miejscu. Jezeli by ci to nieodpowiadalo i magnes tez to ostatecznoscia jest uchwyt do relingu dachowego
  
 
No wlasnie problem w tym ze nie mam tam anteny ani otworu... postanowilem sprobowac z tym uchwytem KF-150 z Presidenta do klapy bagaznika... widzialem u sasiada mial tak zrobione w Golfie IV.Magnes odpada bo bezpieczna predkosc wynosi 150 km/h a ja sie poruszam syzbciej;] A co do relingu to gosc mi tak radzil ale... kabla z pol metra by bylo widac na wierzchu a ktos moglby byc ze tak powiem... niemily podejsc i go przeciac wiec chyba najlepszym i sensownym rozwiazaniem bez robienia dziur w karoserii pozostaje montaz na ten uchwyt... Widzialem u jednego goscia w Czestochowie mial zamontowana antene na klapie bagaznika zaraz przy podszybiu... ale nie wygladalo to zbyt dobrze...;] Pozdrawiam i dzieki za porade
  
 
No i juz po wszystkim... chcialem zamontowacna ten uchwyt KF-150 do mojej Laguny do klapy bagaznika jednak co sie okazalo... klapa jest w plastiku... wiec zdecydowalem sie na montaz na ten uchwyt na masce nie wyglada to moze najlepiej ale w 100% spelnia swoja role
  
 
ok.... a jesli hatchback to gdzie??
  
 
ok.... a jesli hatchback to gdzie??