Błotnik do Corolli AE86

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Nabyłem całkiem niedawno Toyotke Corolle AE 86 dokładnie identyczna jak na stronie madzi E8 Tylko kolorek inny Mam problem ze znalezieniem blotnika do niej... Samochopdzik stal dluzszy czasna powietrzu a poprzedni wl;asciciel postawil ja poprostu po plotem i tak stala jakies 8 miesiecy bo kupil inne autko. Sasiad kiedys polal prawy blotniczek corolli kwasem (podobno bo nie jestem pewnien) i pozostaly w nim trwale dziury wogule nic juz sie nei da z nim zrobic doszczetnie zardzewial chce nabyc jakis uzywany błotniczek Tylko gdzie bym nie zadzwonil to juz sprzedane albo nie ten model z zawodu jestem lakiernikiem wiec nie ma problemu z lakierowaniem. A autko narazie stoji w garazu poniewaz zdjolem blotnik.. A bez błotniczka jeździć nie moge chce ja zrobic i cieszyc sie nia jest to moj 1 samochód. Chodzi o przedni prawy błotniczek. Moge liczyc na wsza pomoc? Gdzie mogłbym dostac taki błotniczek? Dziękuje z góry i
Pozdrawiam Paweł

I nie jestem pewien czy to jest AE86 nie znam sie na tych oznaczeniach moge tylko pwoiedziec ze jest ona ta sama jak na stronie madzi o corolli pod haslem E8. Bardzo Fajna stronka na temat corolli. I jest to wersja DX.

[ wiadomość edytowana przez: Paulos_87 dnia 2007-01-13 15:55:12 ]
  
 
Kolego na początku dziękuję za miłe słowa odnośnie mojej stronki
Jeśli chodzi o błotnik do Rollki to mogę zapytać Pana Wernera czy nie miałby takowego na sprzedaż ALE to raczej byłby ORYGINAŁ TOYOTY, prawdopodobnie NOWY i w cenie 220-250 zł. Jak się piszesz to mogę zapytać ale nic nie obiecuję
  
 
Zapytaj tu :

Polcar

Tam mają nowe, ale zamienniki, ja do swojej (E9) kupiłem za 100z

[ wiadomość edytowana przez: piotr0437 dnia 2007-01-13 19:57:14 ]
  
 
Dziękuję za Pomoc

Narazie nei jestem zainteresowany oryginalnym blotnikiem...;( chcialbym ale nie mam pieniedzy a samochodzik musze zrobic bo zamierzam nim jezdzic. Interesuje mnie blotnik do 100zł za caly samochod zaplacilem 750... Jest to moje pierwsze autko i mam kupe wydatkow oleje filtry rozrzad. Blotnik sam sobie pomaluje... Ale nawet w zamiennikach szukalem i cena to 230zł poprostu szok. Narazie chce zrobic wsyztsko co najpotrzebniejsze by rolka chodzila jak nalezy jak uda mi sie sprzedac motocykl to pieniadze z niego pojda na rolke... Naprawde Fajnie autko. Ma kilka wad ale ma tez swoje lata I nie ma za co dziekowac bo stronka naprawde super! Jakbyscie mogli gdzies popytac przy okazji o taki uzywany blotniczek moze byc lekko zagiety nawet zrobie go ale musi byc jakis a w polcarze zapytam

Pozdrawiam Paweł
  
 
To może jeszcze na Allegro poszukaj?? Może coś będzie a i e8 są na sprzedaż (niestety) często na części. Wiadomo, że błotnik z tak wiekowego auto może nie być idealny ale czasem można trafić fajne rodzynki
  
 
aha i zapytaj >>TU<<

Może akurat coś będzie...
  
 
A dziękuje Ci mieli tam błotniczek i juz zamowilem nawet niedrogi Wielkie dzięki wszystkim za pomoc

Pozdrawiam Paweł
  
 
błotnik zamówiłem ale nie został wysłany...

Doprowadza mnie to juz do szalenstwa ale szukam dalej.... jesli ktos mialby taki błotnik i chcialby sprzedac to chętnie zakupie...
  
 
Cytat:
2007-01-22 12:26:22, Paulos_87 pisze:
błotnik zamówiłem ale nie został wysłany... Doprowadza mnie to juz do szalenstwa ale szukam dalej.... jesli ktos mialby taki błotnik i chcialby sprzedac to chętnie zakupie...


ale dlaczego nie został wysłany
  
 
Bo nie mozna sie z kolesiem dogadac;/ zawyżył cene mowi ze blotnik byl juz robiony ale nei ma zdjec i ze tzreba nad nim popracowac. Wymysla ze za pobraniem nie wysle tylko wplata na konto;/ Kupic kota w worku? A co jesli przyjdzie w nieciekawym stanie i nei bedzie sie dalo nic zrobic?

Pozdrawiam Paweł
  
 
Cytat:
2007-01-22 14:00:22, Paulos_87 pisze:
Bo nie mozna sie z kolesiem dogadac;/ zawyżył cene mowi ze blotnik byl juz robiony ale nei ma zdjec i ze tzreba nad nim popracowac. Wymysla ze za pobraniem nie wysle tylko wplata na konto;/ Kupic kota w worku? A co jesli przyjdzie w nieciekawym stanie i nei bedzie sie dalo nic zrobic? Pozdrawiam Paweł



wiesz co ja bym dała sobie spokój - jakiś kombinator. Poszukaj na Alledrogo a może coś będzie.
  
 
No ja tak szukam szukam i nie moge znalezdz a Rolka stoi bez błotniczka juz z miesiac Moze zapytaj teo Pana Wernera jesli byś mogla czy nie miałby gdzies używki do E8?? Bardzo potrzebuje takiego błotniczka...

Pozdrawiam Paweł
  
 
Jak będę z nim gadać to zapytam. Używki raczej nie będzie miał ale zapytać nie zaszkodzi.
  
 
A nie ma kolo was jakiegoś szrotu z takimi E8?? chodzi o prawy blotnik... Bedac w takich miejscach bylbym wdzieczny jeslibyscie popytali o taki botniczek...

Pozdrawiam Pawel
  
 
Paulos tak patrzę w Twój profil i z rocznika auta wychodzi ze Ty masz E9 a nie E8.
A tak w ogóle to rozmawiałam z Wernerem, powiedział że taki błotniczek do E8 bardzo ciężko upolować ale jak chcesz to możesz do niego przedzwonić. Podaję nr. (32) 221-57-14
Prosić z Wernerem Gorzawskim (jakby żona odebrała )
  
 
pewnie że E9 -E8 produkowali do 87r.
moja była jedną z ostatnich sztuk,ale jakbyś się upierał to wyślę ci fotkę bo ja mam błotnik do E8, ale nie wiem czy lewy czy prawy muszę łypnąć do garażu.Pozdro
  
 
Witam jakbys mogl to pyknij foteczke tego błotniczka MAdziu bo to jest wersja na zamowienie dla takich specjalnych ludzi jak ja Narazie szukam dzieki za pomoc

Pozdrowka Paweł
  
 
Widze że nie znajde błotniczka do toyki wiec dzisiaj wzioem sie za naprawe starego chodz jest caly ugnity... Wymienilem caly rant i wogule pol blotnika niewiele co zostalo ze starego.... narazie poczyscilem spawy i zakonserwowalem go z 2 strony zeby wytzrymal jescze troche;/ Coje sie ze moze odbiegac od normy ale jak nei ma wyjscioa to trudno. Załoze go jak wyschnie konserwacja wyprofiluje rancik poszpachluje i zobaczymy co z tego bedzie... Jak mówią polak potrafi więc zgodnie z przysłowiem trzeba spróbowac a moze sie uda...


Dzieki za pomoc w poszukiwaniu błotniczka
Chodz nie udalo sie znalezdz to moze uda sie go jakos naprawic... Chodz widze marne szanse...

Pozdrowienia Paweł