Gdzie jest płyn??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W moim poldku ucieka gdzies plyn i niewiem gdzie?? wszedzie jest sucho moze byc nagrzewnica peknieta albo cos??
  
 
a moze leci do srodka na garki!!
  
 
a jak mam to sprawdzic??
  
 
pierwsze pytanie czy nie leci Ci ze zbiorniczna wyrównawczego?? (ja kiedys miałem pęknięty i też myśałem że to gdzieś indziej jest wyciek)

czy w środku samochodu masz "sucho" nie parują Ci zbyt szyby?nie masz wilgotnej wykładziny koło nagrzewnicy?

jeżeli "pali" Ci płyn to znaczy że jest walnięta uszczelka pod głowicą względnie coś jest z głowicą (wypalona w jednym miejscu. Poznasz to po białym dymie z rury lub spadku mocy silnika.

Oczywiście chyba nie obejdzie się bez rozbierania troszke silnika

sprawdz czy w oleju nie masz może tego płynu??

pozdro

  
 
Cytat:
2007-01-17 16:05:29, rokita001 pisze:
W moim poldku ucieka gdzies plyn i niewiem gdzie?? wszedzie jest sucho (ciach)


Trochę zaprzeczyłeś tezie że ucieka płyn skoro wszędzie jest sucho.

Jeżeli tak jest rzeczywiście to niestety masz walniętą uszczelkę pod głowicą i nie obędzie się bez remontu.
  
 
duzo jest wywalania tego silnika trzeba go z ramy wyjac??nic nie paruuje wrzystko suche a dymu pelno bialego ale w oleju go niema.
  
 
nie rozumiem Twojego pytania?? czy Ty chcesz wyciagac cały silnik??????

nie trzeba nic wyciagac tylko odkręcić głowice!!!
  
 
Nietrzeba wyjmowac calego chyba nie.puzniej glowice trzeba by bylo zplanowac pewnie nie??bo uszczelki tosa niedrogiie??
  
 
@rokita001 - proponuje abyś oddał samochód do mechanika sam sobie nie poradzisz napewno,
jeżeli chcesz poczytać coś więcej o uszczelce pod głowicą to zapraszam do tego tematu klik, klik >>>