[125p] Klasyczny dupowoz...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fita 125p z 71 roku, moj pierwszy klasyk
Autko od zakupu przeszło wiele udoskonalen, pierszym było malowanie, kolor jak sie wydaje niektorym nie pochodzi z Seicento, jest mieszanian robiona na zamowienie. Co do blacharki to wymienic było trzeba tylko progi, reszta była w stanie bardzo dobrym... Kolejne modyfikacje to zakładanie nowych detali na samochod, wszystkie nowe lampy, nowe uszczelki, atrapa poprostu wszstko co tylko mozna dostac to jest nowe!! Ostatnio całe nowe zawieszenie, sprezyny, wachacze, sworznie, zaciski, tarcze, gałki, tłumiki, amortyzatory... Zmieniłem silnik na 1500 w lepszej kondycji niz poprzedni z tego 140 idzie wydusic ale szału i tak nierobi . Kolejne modyfikacje to zakładanie kalsycznych detali takich jak obrotek, stary kubełek, felgi, chalogeny, chlapacze, lusterka pas na szybe i pare innych pierdołek. Fiacik jest autkiem do jazdy na codzien, miesiecznie robie ok 1 tys do 2 tys km czasami nawet wiecej. W planach jest mocne OHV bo z DOHC jest zbyt wiele rzezbienia pod skrzynie z drazkiem przy kierownicy, utwardzenie zawieszenia, wydech i pare innych zabiegow poprawijacych trakcje i stabilnosc samochodu. Narazie tyle. Gdyby nie decybele przy wiekszych predkosciach to byłby to swietny dupowoz ale i tak jest bajka
Narazie jest na zimowych kołach, na lato bedzie troche wiecej cali...

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
bardzo ładny fiacik
  
 
jak dla mnie SPOX
  
 
Póki co utrzymany w godnym klimacie. Fiacior jest bardzo ładny tyle,że felgi zamieniłbym na klasyczne stalówki z kołpaczkami.
  
 
podoba się, gratulejszons
  
 
mauzer ten pan z wąsikiem to Ty ????? bardzo ładne autko
  
 
Cytat:
2007-01-17 19:26:53, bimber1 pisze:
mauzer ten pan z wąsikiem to Ty ????? bardzo ładne autko

nie to moj PRL-owski pomocnik pomaga mi stworzyc klimat tamtych lat
  
 
pytam bo nie wiem czy nastepnego posta mam Ci pisac na "pan"
  
 
bardzo ładny fiacik , felgi też klimatyczne
  
 
super klimatyczne okulary i wasy auto oczywiscie tez chyba widzialem je w jastrzebiu przemykajace pomiedzy elkami (w jednej jechalem ja)
  
 
Cytat:
2007-01-17 18:25:37, mauzer64 pisze:
Kolejne modyfikacje to zakładanie kalsycznych detali takich jak obrotek, stary kubełek, felgi, chalogeny, chlapacze, lusterka pas na szybe i pare innych pierdołek. Fiacik jest autkiem do jazdy na codzien, miesiecznie robie ok 1 tys do 2 tys km czasami nawet wiecej. W planach jest mocne OHV bo z DOHC jest zbyt wiele rzezbienia pod skrzynie z drazkiem przy kierownicy, utwardzenie zawieszenia, wydech i pare innych zabiegow poprawijacych trakcje i stabilnosc samochodu.



Ten fragment podoba mi sie najbardziej Baardzo fajne autko w bardzo fajnym stylu!

Cytat:
2007-01-17 19:33:30, bimber1 pisze:
pytam bo nie wiem czy nastepnego posta mam Ci pisac na "pan"



No padłem Teraz to już na pewno sie nie przyzna
  
 
Autko ładne, ale ta maska, czy ona musi miec taki połysk, nie lepszy macik
  
 
mauzer mnie sie wydaje czy to autko bylo juz pokazywane tu na forum?? tylko nie pamietam czy ty go pokazywales czy kto inny.. ale kanta pamietam.
fajny
  
 
podoba się tylko czemu klapa bagaznika ma inny odcien?
  
 
Bardzo ładny, kolor mimo że kontrowersyjny może się wydawać, bardzo mi się podoba. Osobiście wolałbym go jednak w zupełnie ortodoksyjnej, "czystej" wersji, bez rajdowych dodatków, ale to tylko moje zdanie.
  
 
Cytat:
2007-01-17 21:33:24, kjub pisze:
podoba się tylko czemu klapa bagaznika ma inny odcien?




Przeciez klapa ma ten sam odcień co reszta auta. Słyszałeś kolego o lakierach perłowych?? Mi się wydaje że jast właśnie taki na tym kancie. A on robi takie psikusy
  
 
Cytat:
2007-01-17 21:30:37, PG pisze:
mauzer mnie sie wydaje czy to autko bylo juz pokazywane tu na forum?? tylko nie pamietam czy ty go pokazywales czy kto inny.. ale kanta pamietam. fajny


Było było, sie chwaliłem
  
 
za wasko i za wysoko takie jesion look w sumie to ladne autko
  
 
Cytat:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us



A bo tu tak wygląda
  
 
Cytat:
2007-01-17 21:33:40, jacekes pisze:
Bardzo ładny, kolor mimo że kontrowersyjny może się wydawać, bardzo mi się podoba. Osobiście wolałbym go jednak w zupełnie ortodoksyjnej, "czystej" wersji, bez rajdowych dodatków, ale to tylko moje zdanie.


Jacku robie teraz golasa z 68 na igłe, takze z tym se moge zaszalec