Podłaczenie wzmacniacza pod kostke ISO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Mam pewien problem z ktorym chcialbym sie zwrocic do specjalistow Mianowicie, posiadam radyjko Kenwood kdc-w3534 i chcę podłaczyc pod nie wzmacniacz blaupunkt gt4. Problem w tym, że niemam pojecia jak to zrobic. W radyjku niema zadnych wyjść rca ani zadnej kostki miniiso, nic w tym stylu, jest tylko zwykła kostka ISO oraz wejście antenowe, nie pozatym. Słyszałem iż jest możliwość podpięcia wzmacniacza pod tą kostke ISO, gdyby tak się dało to byłbym bardzo szcześliwy ponieważ w najblizszym czasie zmiana radyjka nie wchodzi w gre... W kostce mojego radyjka są takie rzeczy jak: (wyczytane z instrukcji)

W sektorze A kostki ISO:
*A-4 [yellow] = Battery
*A-5 [blue/white] = Power Control
*A-7 [red] = Ignition (ACC)
*A-8 [black] = Earth (Ground) Connection

W sektorze B kostki ISO:
*B-1 [purple] = Rear Right (+)
*B-2 [purple/black] = Rear Right (-)
*B-3 [gray] = Front Right (+)
*B-4 [gray/black] = Front Right (-)
*B-5 [white] = Front Left (+)
*B-6 [white/black] = Front Left (-)
*B-7 [green] = Rear Left (+)
*B-8 [green/black] = Rear Left (-)


To by było na tyle co mam w tym radyjku, a oto fotke wejścia jakie posiada wzmacniacz (sa to 4 chinche jak mniemam):

FOTO

Mam nadzieje ze dobrze to wytłumaczyłem i wszyscy zrozumieją na czym polega proble, bardzo prosze o pomoc oraz jeśli to mozliwe o "łopatologiczne" wytłumaczenie krok po kroku jak to zrobic, pozdrawiam i z góry dzieki
  
 
Witam
Żeby podłaczyc wzmaka pod kostke iso to musi mieć on wejście sygnałowe tak zwane wysoko napęciowe a na zdjęciu twojego wzmaka takowych wejśc nie widzę
  
 
znalazlem cos takiego:

FOTO

dałoby rade??
  
 
jezeli juz musi byc pod kostke to jedynie przez takie cos Wtedy pradzik ustawiasz max jaki moze przyjadz wzmacniacz i bajabongo... co prawda beda pewne straty na jakosci i koncowka mocy bedzie wnosic swoje zabarwienie w dzwiek...
  
 
Cytat:
2007-02-13 14:00:23, Vyzn-R pisze:
co prawda beda pewne straty na jakosci



pewne straty?
Jaki Ty sie delikatny zrobiłes
  
 
toc nie napisze ze bedzie grało chu***o
  
 
ale tak właśnie będzie
  
 
Anuś buziuś, kluseczko ty nasza kochana... Nie kazdy ma takie chore jazdy na detale jak my Moze bad_touch_ostr bedzie zadowoliny z takiej jakosci
  
 
toś błysnął
KLUSECZKO?! sugerujesz cos? pączuszku
chore jazdy na detale to np czyszczenie grilla patyczkiem do uszu
  
 
Cytat:
2007-03-08 14:06:42, Ania-MaxCarAudio pisze:
toś błysnął KLUSECZKO?! sugerujesz cos? pączuszku chore jazdy na detale to np czyszczenie grilla patyczkiem do uszu


takie cos to miałem tylko raz... i to jak jechalem na meeteng klubowo rajdowy furka musiała błyszczec