JAkie radio polecacie do 600zl ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Nie wiem co kupic czy pioneer czy alpine
moze to : Alpine
  
 
Jak bym miał wybierac to wolałbym Alpina. Ale takży ma swoje zdanie
  
 
Przed zakupem radia musisz wziąć pod uwage troche więcej niz tylko jego firma.

Na początek pytanie nowe czy uzywane?
Dalej do czego ma służyć, czyli czy będzie sobie poprostu grało, czy chcesz do niego podłączyć wzmacniacz i rozbudowywać instalacje, tudzież ile ewentualnych wyjść rca owe radio ma posiadać.
No i czy chcesz żeby bardziej grało, czy bardziej pasowało do tapicerki.

W sumie wiekszość firm oferuje radia w takim zakresie cenowym, więc jest w czym wybierać, nie kupuj alpine tylko dla tego że to alpine(nie ujmujac tej firmie)
 
 
Osobiście kupiłem Alpine 9848 jestem naprawde zadowolony i moge ci polecic go jak najbardziej, gra poprostu swietnie

Taniej nie znalazlem
http://atumedia.com.pl/sklep/product_info.php/products_id/1187?topSsid=c7445fc5dd79fab6ddbc8d9c120cecc1
  
 
Ja polecam alpinke, sam stalem niedawno przed podobnym problemem i zdecydowalem sie na zakup uzywanej alpiny ( modelu nie pamitam w tym momencie) Faktem jest ze udalo mi sie trafic w pelni sprawny egzemplarz. Polecic moge glownie dlatego ze wedlug mnie pomijajac funkcje ktorymi to radio dysponuje jest tez bardzo przyjemne w uzytkowaniu. Mialem wczesniej pionka i alpina jest o niebo latwiejsza obsludze (wszystkie funkcje sa latwo dotepe nie trzeba grzebac sie w menu). Jednak to glownie zalezy od twoich preferencji i funkcji jakimi dane radio ma dysponowac


[ wiadomość edytowana przez: Jedynak dnia 2007-01-21 02:26:49 ]
  
 
hmm m alpain i alpain i powiem krótko koeega ma alpina a drugi clariona clarion ma duzo wiecej funkcji bajerów kolorowe wyswietlacze opcje poswietlen wieksza moc lepsze equalizer poprostu jest kozak a alpain gra dobrze ale dla mnie nie jest kozackie radio polecam clariona!!!
  
 
Potrzebuje radio ktore bedzie sobie radziło ze sprzetem: przod z radia 2x 10cm lanzar + gwizdki tył wzmacniacz magnat rapbull 4x140w na tym pioneer 6x9 330w + skrzynia zamknieta helix deep blue 12
zastanawiam sie pomiedzy pioneerem 4800 a 9846 nie wiem czy warto dolozyc te 100zl do 9846 czy moze jednak pioneera
  
 
ja sie dlugo czailem na to radio pionka 4800, miesiac temu byly na allegro za nawet 400zl, a teraz nawet za 500 nie znajdziesz.