Małe spotkanko w Krakowie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A nie planujecie małego spotkanka w jakąś niedziele gdzieś w pobliżu Krakowa?
Nie każdy ma czas i możliwość wyskoczyć gdzieś dalej, a chętnie bym poznał osobiście innych Ładomaniaków.
Andrzej
  
 
Ja jak najbardziej Może być niedziela po południu.
Bardzo chętnie- tym bardziej,że obejrzałbym jeszcze raz Twoją Jedyneczkę))
Paweł
  
 
Zaproponujesz jakieś miejsce? Może gdzieś pod Krakowem?
Może znajdzie się jeszcze paru chętnych.
Andrzej
 
 
Ja jestem za za za za za

Chociaż mam kontuzję to chętnie sie spotkam

Myślę że miejsce jak zawsze może być lotnisko w niedzielę pora każda dobra

Pozdrawiam
Tomek
  
 
Czemu nie, chociaż ja wolałbym ruszyś gdzieś za miasto. Szkoda trochę niedzieli (to mój jedyny wolny dzień w tygodniu) na kiszenie się na betonie. Niemniej jednak dostosuje się do większości.
Andrzej
  
 
ja jestem również ,ze tym zeby wyjechac choć kawałek za miasto)
Może dolina kluczywody w Białym Kosciele???Znacie tę dolinkę ???jestam mały parking, strumyk pośród skałek.Idealne miejsce na spotkanie, grilla .Tylko,że trzeba jechać jakieś 15 km za miasto starą czwórka w stronę Olkusza i wBiałym Kościele skręcić w lewo(chyba na Zabierzów) ostro w dół i potem po lewej otwiera się dolina. jesłi nie to moze na parking do Kryspinowa???albo w drugą strone - na przylasek rusiecki No chyba że to wszystko za daleko to walcie od razu)) Ale polecam))
Ja w niedzielę moge być tylko po południu bo w sobotę jade na wesele ...na Słowację ))To ślub znajomego Jugosłowianina ze słowaczką , a mieszkają w Niemczech. No i nie wiem jak do konca się to rozwinie (sami rozumiecie to góralskie wesele)). Ale w niedzielę powinienem juz być.
  
 
Super może być pod Krakowem to była moja taka mała sugestia.
Miejmy nadzieje że pogoda dopisze.
A jak mam być szczery to chętnie wybrałbym się nad wode czyli przylasek lub Brzegi(to żwirownia za rybitwami cudowne miejsce.

Pozdrawiam
Tomek

Ps. martwi mnie małe zainteresowanie reszty ekipy krakowskiej
  
 
Chłopaki nie mają czasu pewnie. No chyba ,ze całkiem się na mnie obrazili i mają dość spocików ))
No lae jeśli nie to może coś z tego będzie
P. S Jaką godzine propnujecie???
  
 
Nie jest napewno tak źle

Skoro myślisz o popołudniu to chyba koło 15-16

Może Bastek się też wybierze w sumie będzie już po pracy

I myślę że paru chłopaków się jeszcze znajdzie

Tomek
  
 
Myslę,że 16 będzie OK.
Możemy spotkać się gdzieś w Kraku i na przylasek czy brzegi pojechąć większa ekipą
Jasiu w Niemczech, Devil ma problemy ( ale możemy go zabrać bez auta- co ty na to Devil??? Nie wiem jak Piotruś, i Bastek ale mogę do nich zadzwonić
Może fleszer też wpadnie
  
 
no i pięknie ekipa się krystalizuje

MISIEK a co z Tobą??????????

chętnie zabiorę chętnych(wiem a masło jest maślane)

całkowicie dobry pomysł ze spotkaniem w Kraku i wyjazdem całej ekipy

No Pawełku myślę trzeba poczekać do wieczora może reszta wejdzie na kompy i coś napisze

Tomek

ps. jeśli możesz to walnij w druty do Piotrka i Bastka
  
 
Nie wiem co prawda jak bvędzie wyglądał dzień na uczelni ale chciałbym sie wstepnie z Wami zabrać. Autko jeszcze nie jest zrobione, ale cały czas walcze z nim
Pozdrawiam
  
 
No ja moze zawitam, ale sam nie wiem jak mi sie czas pouklada.
Bylbym za przylaskiem, bo i tak mam tam wieczorem jechac, ale nie wiem czy wydole na czas.
Obiecac nie moge, ale mysle ze sie uda.
Dajcie znac co i jak, gdzie i kiedy.
pozdr
Fleszer
 
 
Ja bym był za tą dolinką koło Białego Kościoła, a i pomysł z grillem też nie jest zły.
Andrzej_krakow
 
 
Dolinka jest piekna -Więc może tam???to naprawdę niedaleko ))
Ale może zróbmy tak - ustalmy jakieś miejsce na psotkanie w Krakowie i zdecydujemy wtedy gdzie jechać, jeśli ktoś ma grilla niech bierza bo i w przylasku i w dolince mozna go rozpalić))
Ja nie chce się umawiać wcześniej niż o 15.00 .Bo mogę nie wrócić ze Slowacji.To co moze spotkamy się np. o 15 na parkingu pod byłą billą i stamtąd wyruszymy???
Jesli chcecie wczesniej to ja dołącze , a trafie w kazde miejsce bez problemu)
PAweł
  
 
Dzieńdobry!
Myślę, że dolinka jest lepszym rozwiązaniem, ponieważ w przylasku będą tłumy ludzi - to po pierwsze, a po wtóre od dawnej "billi" (na wprost basenu Klepardii) jest bliżej i przyjemniej do dolinki...
  
 
Więc o której godzinie?
  
 
czyli wynika z tego że o 15 pod billą jeżeli dobrze zrozumiałem
  
 
Witam!
Cos chyba forum szwakowało , ale w takim razie jestem o 15.00 pod Billą(byłą).W razie czego- będe dzwonił
Paweł
P.S.
Udało mi się wczoraj w nocy dotrzec do Krakowa - choć skrzynia w skodzie padła Nie mam piątki ,nagle zaczęla strasznie piszczeć na piątym biegu a na żadnym innym taka rzecz się nie dzieje.Żebym jeszcze wrzucał biegi bez sprzęgła , albo coś . A tu nagle się spieprzyło.Jasna cholera - a rano jade do Leszna- chyba pojadę (nareszce) ładzianka))
Paweł
  
 
Właśnie wróciliśmy

Na spocie pojawili się :

andrzej_kraków swoim pięknym 2101 (achhh smakowity kąsek ), oraz Krzysztof-Fleszer a także paweł_kraków. Posiedzieliśmy ok 2 godzin w dolince Kluczwody (przy trasie na Olkusz) przy grillu . Było bardzo miło - oby częściej takie wypady

Pozdrawiam