[126p] dziońcio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałem przedstawić Wam te o to czerwone imadło/dziońcio ,niebieską 900ke sprzedałem do wawy i jest to to .. rok 92 , przebieg 50 000 km bezwypadkowy garażowany dbany uszanowany kupiony od starszej kobiety pierwszej właścicielki w listopadzie
blacharka jest idealna bez rdzy orginał niestety był cały bardzo wyblakły , silnik jest nawet odpala ale niejestem z niego dumny
tak to mniejwiecej wszystko wyglądało :

ogłoszenie


stan lakieru na całym imadle obrazuje doskonale klapa


6 tubek automaxa 2 czarne tempo 1 sylikonowy prestone 2 dni ze szmatą i blingbling bajerka disko .. już można rwać dupy tylko bonda jeszcze w kiosku trza zanabyć



puźniej doszedł fabryczny resor na płasko + laga od żuka amorki tylnie na przód planowane podsawki pod resor , tył utwardzone seryjne i sprężyna truck diesel i 2 gumy usztywniajace jeszcze dożuciłem twardo troche .. ale to niema znaczenia ważne że jest nisko


na dzień dzisiejszy wygląda to tak 175/50 i rekin i mozna by go posadzic jeszcze ..


tuningowe naklejki , pod realem staje przed wejściem i zazwyczaj mam wolne


wnetrze/magiel/telefon /gadżety/


dziońcio niejest skończony: hamulce,wnętrze,silnik ale z czasem może i na to przyjdzie kolej .
Jestem z niego zadowolony wsumie bo całość tak jak stoi nieprzekroczyła 1400 zł po sprzedaniu dwóch kompletów nowych opon koszt zakupu wyszedł mniej niz 700 zł i to co widać koła zawias pochłoneły reszte czyli wcale nie tak dużo
służy mi do przemieszczania sie po dzielni bo mi sie do kumpli 300 metrów niechce iść i po bułki takze duzo niejeździ takie o hobby , może być ?

  
 
Na glebe go!!!Stoi jak na szczudłach Ładnie się prezentuje,jako wozidełko jest bajer
  
 
fajny ci(a)cho-ciemny tylko z oponami przesadziles te felgi sa za waskie pod nie, zapodalbym tam 165/55. no i ja bym jednak w inneym kolorze felgi widział, troche giną
  
 
fajny pomarańcz
a fele muszę powiedzieć że też dobre ale tak jak krzychu mówi mogły by mieć węższy lak


[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2007-01-24 16:11:45 ]
  
 
oo prawie jak moj



[ wiadomość edytowana przez: bartong44 dnia 2007-01-24 16:26:17 ]
  
 
etam, felgi sa w dobrym kolorku, polereczka dużo dała, a tak w ogóe to masz fajny telefon , ogólnie fajny madafaka.
  
 
Gleba jest ok, popatrzcie przecież na foty z 12" 13" są mniejsze, no i w sumie chyba inne gumy by bardziej pasowały, ale fegli i ich kolor to są miodne
Lepszy taki full FL niż na chromach
  
 
dzięki za opinie
felgi czarne (były białe )w dzień widać normalnie wzór felgi ale w nocy już wogóle , zastanawiałem się nad srebrnym ale felgi niesą pierwszej mlodości jeździł na nich jakiś diabeł i byłyby widoczne ich skazy i troche też ze względów praktycznych ... żebym znalazł je z rana

opony faktycznie lekko kartofle ale kupiłem je za 280 4 sztuki z włoskami widać że nowe więc nienażekałem cięzko znaleźć mięsne 165/55 w ciekawej kwocie bo takich na poczatku szukałem no ale już trudno

175/50r13 są troche niższe od 135/80r12 , 12ki chowały sie w nadkolach i optycznie wydawało się być niżej aczkowiek im niżej tym lepiej
  
 
A i mnie sie bardzo podoba, po tych wszystkich FLach z chromami. Życzę żeby generator z tyłu przeszedł kurację wzmacniającą, oczywiście pozostając dalej dwucylindrowcem
  
 
No musze przyznać że lubie jak FL ma plastikowe zderzaki, z listwami ladnie wygląda, ale ich wada jest to ze pod nimi jest rdza.
  
 
u mnie pełno fluidolu wogóle jakiś szaleniec dorawał sie fluidolu bo wszystko jest w nim cały bagażnik wszystkie szpary cała podłoga pod dywanikami sie klei a pod rantami błotników jest smar jakiś hyba linowy niewiem ale niezasycha i całe ranty są w smarze od środka z zewnątrz sie już raczej niezmieni za tydzień idzie na cegły bo 6 do wojska