Ktore radio bedzie lepsze ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam za ajis czas palnuje zmiane radia kasy bedzie ok 850-900 zł
Mam dylemat co wybrac bo duzo dobrego słayszalem o JVC ale i tez o Alpine.
wynalazłem cos takiego:
1. ALPINE CDE-9850Ri
2. JVC KD-G821


Teraz pytanie co bedzie lepsze ???

moze ktos ma propozycje na jakiś inny model z tych firm
  
 
siema

wiesz tak naprawde jvc ma duzo wiecej funkcji Alpine tez ich ma troche i napewno z wielu funkcji nie bendziesz kożystał proponuje alpine ten model jest konkretny i naprawde fajnie gra.
  
 
NIE MUSZE PATRZEC NAWET ALPINA
  
 
Jeśli miałbym wybierać to wybrałbym Alpine, porządna firma i tyle
  
 
wybrales niezle modele, duzo sie slyszy na temat JVC, ale ja zdecydowanie polecam ALPINE, one maja naprawde super dzwiek, i o ile sie nie myle sa najlepsza marka na rynku , ja chetnie bym sobie sprawil takie radio ale fundusze ograniczone, wiec mam pioneerka ale ci powiem ze nie sa takie zle, mozna by powiedziec ze sa na rowni z alpine, hehe pozdro
  
 
Tą wypowiedza zabiłeś Clariona
  
 
sorka, nie dopisalem, ze chodzi mi o radia w przystepnej cenie, najlepsze z tych lepszy, a tak to zgadzam sie z toba, pozdro
  
 
za te pieniądze JVC odpada moim zdaniem chociażby za firmę, no chyba że wolisz pozera nie radio.

Za takie pieniązki to jest w czym wybierać, zależy czego od radia wymagasz, czego słuchasz, jak wygląda Twoja instalacja audio i jak ma zamiar wyglądać etc. Napisz coś wiecej...
 
 
"Alpine, porządna firma i tyle" "NIE MUSZE PATRZEC NAWET ALPINA"
Hahahah ludzie od kiedy to marka radia decyduje o tym czy ono dobrze gra i czy bedzie charakter dzwieku pasowac jego uzytkownikowi?
Slyszeliscie tego JVC na BURR-BROWNIE? Bo to przeciez dwa kompletnie inne style grania prezentuja soba te radia wiec jak mozna powiedziec w ciemno ze Alpine jak nie wie czego przyszly nabywca oczekuje.
pozdro
Kamyk