Ktore radio kupic -wasza opinia :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
do wybaru mam radia : pierwsze radio
drugie radio
ktore jest lepsze dla was dzieki za odpowiedzi
  
 
Ja mam JVC ktore pokzales i jestem zadowolony gra ladnie ale nie ma takich funkci jak sony ktorego posiada moj kumpel i on z niego tez jest bardzo happy.Jvc ma duzo wygodniejsze zakladanie panelu.
  
 
JVC
  
 
baweiłem sie soniakiem i jest bardzo fajny ale tez widiząłem jvc i powiem fajny mały pilocik brelok do kluczy a co do jakosci dzieku to nie wiem bo nei słyszłąem jvc
ale poelcił bym ta firme jest szanowana firma bierz jvc
  
 
mam JVC kd-g312 od 2 lat i jestem bardzo zadowolony z niego - miałem kiedyś soniacza ale w tej chwili znowu kupiłbym JVC
  
 
Witam

Za ile pieniążków to radio, bo ceny tych dwóch co pokazałeś odrobine rozbieżne

Jeśly wybierać tylko z tych dwóch, to wolałbym kupić JVC i tą stówke dołożyć do głośników.

inne modele nie wchodza w rachubę?

pozdrawiam
 
 
Zdecydowanie JVC. Mialem kiedys soniaka ale od kiedy kupilem JVC dopiero wiem co to jest prawdziwa jakosc dzwieku. Tylko JVC
  
 
a ja bym wolał kupić np. clariona lub alpine jakość dzwięku jezeli Ci na t ym zalezy bedzie o niebo lepsza juz miałem duzo radyjek między innymi JVC KD-AVX1 i go sprzedałem po tygodniu bo radyjko które miałem wcześniej i uzywam go do tej pory o niebio ma lepszą jakość dźwięku Alpine 9812RB . Do sony tez nie jestem przekonany jezeli chodzi o modele w tym przedziale cenowym .
  
 
kup pioneera jakiegoś najlepiej idź do media markt i sobie porownaj. Ja uzywam pioneera kilka lat moi koledzy tez nikt nie narzeka
  
 
Marcinson, OK, Alpine piękny sprzęt potrafi robić, tylko trochę nie ten przedział cenowy.

Do JVC się już kiedyś zraziłem.

Miałęm Blaupunkta i byłem zadowolony, teraz mam Pionka i też jestem zadowolony.
  
 
Ten soniak jest poprostu o niebo lepszy od tego drugiego. Jeśli różnica cenowa Cię nieprzeraża to będzie dobry wybór
  
 
Wojo za 5 stówek juz można fajnega Alpine kupic co prawda nie bedzie pewnie miał tyle gadzetów co inne radio za ta kase ale poprostu bedzie ładnie grało


[ wiadomość edytowana przez: marcinson dnia 2007-02-13 14:33:32 ]
  
 
To fakt, teraz ta podstawowa seria jest już bardzo tania Pytanie ile w tym Alpine, bo sądzę że jak by się rozebrało to można by szoku doznać Ale np. plusem Alpine jest to, że o ile się nie mylę, już od podstawowego modelu ma sterowanie subwooferem
  
 
nom fachowe radyjka ewentualnie clariony tylko mi np. sie nie podoba ich linia ale graja super znajomy ma model w granicach 6 stów i naprawde ładnie mu to śmiga
  
 
Ja tylko powiem na swoim przykładzie.
szukałem tez radia w granicach 500set zł ale w końcu kupiłem dwa razy droższe.Teraz juz wiem ,że to był najlepszy zakup z możliwych.Kupiłem Clariona i jestem zachwycony.

Z tych dwóch natomiast jakie pokazałeś wybrałbym JVC.
  
 
Słowik, bo to tobie Open pomagał, a on jak zacznie nawijać, to ma się ochotę kupić radyjko za 2 tys i resztę swoich wypłat w tym roku w nagłośnienie wsadzić
  
 
to dobry wybór CLARION jest ok a ja tez z tych 2 jezeli bym musiał cos wybrać to jvc
  
 
Ja na chwilę obecną mam radyjko fabryczne i dopiero jak uzbieram jakąs większą kaske wtedy się może skusze na cos z wyższej półki tobie też radze poczekac bo potem możesz żałowac swojego wyboru.Tak jak koledzy mówią najlepiej isc do dużego sklepu tam posłuchasz kilkunastu modeli i wtedy SAM zdecydujesz co dla ciebie jest najlepsze.
  
 
Ja np. mialem do czynienia kiedys z soniaczem, niezbyt mile wspomnienia :/, pozniej przerzucilem sie na rozne modele pionka i do dzisiaj mi zostalo ... mialem rozne modele, teraz obecnie mam 30mp co prawda idzie na sprzedaż ale potrzebuje $$ aż żal...
  
 
bez zastanowienia jvc bym wybral