Zabudowa car audio prawie skonczona :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam robiłem zabudowe car audio prawie juz ja skonczyłem potrzebuje jeszcze kupic głosniki i pare tam zeczy aby wykonczyc ale chce pokazac ja i posłuchac waszych opini czy jest fajna czy do bani jak wam sie podoba oto pare zdjec :


]zdjecie 1[/URL]]zdjecie 2[/URL]]Tytuł strony[/URL][URL=[URL=http://www.traxa.pl][IMG]


zabudowa jeszcze nie włozona do samochodu bo samochód u blacharza a puzniej do malowania jak bedzie umieszczona w samochodzie dodam tez te fotki pozdrawiam czekam na wasza opinie

  
 
Masz już jakiś głośnik upatrzony czy tak od d**y strony zaczynasz że najpierw skrzynia jakaś wyszła a potem głośnika będziesz szukał?
Ogólnie to zajefajnie Ci to wizualnie wyszło tylko czy będzie idealnie pasować jeśli bez auta dłubaleś?
  
 
niestety kolego nie chce zle wrozyc ... ale do takiej malej obudowy ciezko bedzie ci znalezc glosnik o na tyle malym VAS, zeby zagral optymalnie :/ to bardzo ladnie wyglada - zgoda ale jak zagra to niestety loteria w tym momencie. Jest jedna zasada ... najpierw glosnik a pozniej skrzynia ... w innym wypadku czesto wychodzi ponizej oczekiwan. Ale zycze ci jaknajlepiej bo widac ze duzo pracy w to poszlo ... podoba mi sie
  
 
głosdniki sa dobrane tylko musze kupic je narazie nie mam kasy było robione na aucie tylko teraz nie mam jak tego włozyc bo nie mam auta jest u blacharza

[ wiadomość edytowana przez: milan151 dnia 2007-02-19 21:23:02 ]
  
 
to moze ja wrzuce 3 grosze:
wyglada schludnie,fajnie ze sam robiles.
Ale...
Mozesz mi powiedziec ile litrow ma skrzynka na glosnik? Czy jak dobrze widze port BR..? Jakim cudem wyszla Ci taka srednica i taka dlugosc..?
Liczyles czyms te skrzynki czy port dodales ot tak sobie..?
Teraz kondensator. Do ilu wzmacniaczy jest podpiety? Jaka jest dlugos kabla od kondzia do wzmaka? Takie same sa kable do obu wzmakow?

Ja sie nie czepiam tylko pytam
  
 
Kolego z tego co pamietam to kupiles ta skrzynie przed zakupem glosnika wiec powiem tak : wykonczenie jak na amatora jest ok ( ja swoja droga sie tym nie zajmuje - nie mam zdolnosci plastycznych) ale zastanawiam sie nadal nad tym jak chcesz zgrac ta skrzynie z glosnikiem? Jezeli miala to byc skrzynia zamknieta to jeszcze da sie poeksperymentowac wygluszeniem itp ale BR bedzie cieeeezko.
Pozdrawiam
Kamyk
  
 
jak poprzednicy... ładne
tylko jak zagra ?
  
 
aha jeszcze jedna uwaga merytoryczna do twoich nastepnych konstrukcji ... idea kondensatora polega na tym, zeby zasilac wzmacniacz przy jaknajmniejszych stratach na przewodach w chwili najwiekszego poboru pradu ... co oznaca ze powinien on byc umieszczony jaknajblizej wzmacniacza i pdlaczony do wzmaka przewodami o mozliwie duzym przekroju. taka mala uwaga z mojej strony ... co nie zmieanie faktu ze wizualnie nadal mi sie to podoba
aha zamiast punktowego podswietlenia na diodach pomysl o jakiejs listwie swietlnej ewentualnie o jakims neonie
Z tego co widze na fotkach zadbales tez o mozliwosc wyjecia kola zapasowego ... to bardzo dobry pomysl czasem sie zdaza ze ludzie o tym zapominaja i jest pozniej wielkie halo
  
 
ładne, ale czy ta pojemność nie jest za mała na BS?,
  
 
te skrzynie zakupupiłem u kolesia ktory zajmuje sie sprzentem car audio,zabudowami on mi robił te skrzynie pod głosnik magnata wiec napewno bedzie dobrze ale zobaczyymy czy dobrze dobrał ten głosnik do skrzyni kondensator napedza tylko ten duzy wzmacniacz bo ten wzmacniacz bedzie napedzał głosniki w skrzyniach albo tylnie głosniki w pyłkach albo głosniki w przednich dzwiach 165mm zobacze jak radio bedzie dawało sobie rade z głosnikimi przednimi
  
 
no podoba mi sie!
  
 
Wykonanie bardzo ładne - dużo pracy.
Z głośnikami jak pisali poprzednicy, po dwa bass reflexy na skrzynię, otwór zalatuje głośnikiem 30cm i taka mała pojemność Czarno to widzę

Wzmacniacze mają jakąś wentylację??
  
 
Cytat:
...bo ten wzmacniacz bedzie napedzał głosniki w skrzyniach albo tylnie głosniki w pyłkach albo głosniki w przednich dzwiach 165mm zobacze jak radio bedzie dawało sobie rade z głosnikimi przednimi




Widze lekki balagan w tym co robisz..
Jakie glosniki w polce? Mam nadzieje ze jak juz pakujesz glosniki do tylu to w miejscach fabrycznych tak zeby ich nie bylo widac,a nie dziury w polce i glosniki w nich..
Jak chcesz cos zasilac ze wzmakow to zasil suby i przedni zestaw.
Lepiej daruj sobie podpinanie przodu pod radio jak masz wzmaczniacz,odrazu przod pod piecyk.
Napisz jeszcze co tam masz na przodzie jak zamontowane, rozumiem ze wygluszenie drzwi zrobiles.
Tam masz 2 wzmaki, ilu kanalowe? Ile mocy daja rms..?
Jakie dokladnie beda te suby?

Wiem ze masa pytan,ale malo napisales konkretow..
  
 
ładnie i estetytcznie wykonane ile cie kosztowała sama zabudowa bez głośników i bez wzmacniacza?
  
 
ja gustuje w zabódowach mniej efekciarskich ale bardzo mi się podoba umieszczenie wzmacniacza. Dobra robota
  
 
[quote]
2007-02-21 11:01:30, PiterXR3i pisze:
ładnie i estetytcznie wykonane ile cie kosztowała sama zabudowa bez głośników i bez wzmacniacza?
[/quot


gdzies z 300-350 zł bo robocizna własna
  
 
a mozesz wstawić troche wiecej fotek
  
 
o to nowe zdjecia
]1[/URL]

]2[/URL]

  
 
te br mi sie nie widza, ale ja sie na tym nie znam...

ogolnie bardzo ladniutko

mam nadzieje ze te niebieskie prostokaty z boku to sa otwierane jakies, zeby do lampy sie dalo dostac??
  
 
tak te niebieski to dostep do lamp a z tymi bass refleks to skrzynie były robione przez kolesia ktory zajmuje sie car audio i mowił ze bedzie ok ale zaobaczymy