Naklejka klubowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam od wczoraj jestem posiadaczem naklejki klubowej.
Wielkie dzieki dla Painta za fachowa robote(Grzegorz wrzuc fotke)
Jak byscie widzieli ciemnofioletowe estero o nr WM... dalej nie pamietam to ja.
  
 
nie no ... zajebi...cie tylko co z tego??
  
 
Cytat:
2007-02-20 22:12:04, ETomek_GT pisze:
nie no ... zajebi...cie tylko co z tego??



No jak to co ???
Jak będziesz widział ciemnofioletowe estero o nr WM... to będzie on
  
 
naprawde nie pamietam reszty numerow.Jutro dopisze i bedzie calosc .
  
 
Cytat:
naprawde nie pamietam reszty numerow.Jutro dopisze i bedzie calosc .



tu nie chodzi o to czy pamietasz czy nie pamietasz... ale... to takie z leksza malo interesujace kto i jaka ma rejestracje a zeby po to nowy watek otwierac... to wogole bez sensu...

jak Cie ktos zobaczy to zapewne pochwali sie tym w dziale widziany widziana i finito...
  
 
Cytat:
2007-02-20 22:35:20, Dicer pisze:
Jak będziesz widział ciemnofioletowe estero o nr WM... to będzie on



I co w związku z tym
  
 
Czego się czepiacie chłopaka stare byki (w rozumieniu klubowym) .Ma naklejkę i się podjarał tym, a wy od razu go kasujecie
  
 
Cytat:
Czego się czepiacie chłopaka stare byki (w rozumieniu klubowym) .Ma naklejkę i się podjarał tym, a wy od razu go kasujecie


Od tego ma pomocnych klubowiczow z Wawy zeby wlasnie sie za nim wstawili a podogryzac zawsze milo
  
 
Dla potwierdzenia zamieszczam fotkę...

Ps. Nowy wydech

[ wiadomość edytowana przez: Paint dnia 2007-02-21 16:39:54 ]
  
 
zara zrobi sie OT niewazne Grzesiu co to za wydech ?? czy cały przepustowy wydech , ile , jak warczy i bys zaprezentował sie z nim na zlocie
  
 
Cytat:
2007-02-23 18:38:29, Kula69 pisze:
zara zrobi sie OT niewazne Grzesiu co to za wydech ?? czy cały przepustowy wydech , ile , jak warczy i bys zaprezentował sie z nim na zlocie


Wydech Ultera tylko końcowy (lekka używka z rozbitka) za całość z tłumikiem środkowym (seria) zapłaciłem 360 pln z robotą
Ps. Warczy bardzo fajnie właśnie o coś takiego mi chodziło posłuchacie na zlocie
Pozdro Paint
  
 
Chłopak pierwszy raz w samochodowym gronie klubowym, pierwszy raz okleił prywatny samochód, to się cieszy. Co w tym złego.
  
 
Cytat:
2007-02-26 12:54:15, Paint pisze:
Wydech Ultera tylko końcowy (lekka używka z rozbitka) za całość z tłumikiem środkowym (seria) zapłaciłem 360 pln z robotą Ps. Warczy bardzo fajnie właśnie o coś takiego mi chodziło posłuchacie na zlocie Pozdro Paint



To mruczy nie warczy. tak na marginesie moglo by byc glosniej i bardziej na wprost ten tlumik powinien byc a nie pod skosem
  
 
Cytat:
2007-02-26 18:13:19, Bartek1112 pisze:
To mruczy nie warczy. tak na marginesie moglo by byc glosniej i bardziej na wprost ten tlumik powinien byc a nie pod skosem


Mruczy bo tak miało być, nie chciałem mieć jakiegoś festynu dresiarskiego z tłumika ze najpierw mnie słychać a potem widać
A na wprost sie juz bardziej nie dało niestety ten tłumik jest bardzo duży i nie chciał wejśc inaczej
Moim zdaniem efekt nie jest najgorszy jak za takie pieniądze....


[ wiadomość edytowana przez: Paint dnia 2007-02-26 21:40:33 ]
  
 
Potwierdzam mruczy naprawde fajnie
  
 
posłucha sie i oceni, a propos to mnie kiedys było słychac a potem widac jak mi sie rura za katem, fajnie było to ze nit nie wchodził mi na jezdnie jak jechałem

najpierw mi sie podobało po 3-4 dniach wkur...ło ale jakis delikatny pomruk by sie przydał
  
 
Witam skąd można dostać naklejkę klubową Bo i ja chciałbym okleić prywatny samochód .
A tak przy okazji mruczenia to i mnie najpierw było słychać nawet z 2 kilometrów jak urwałem wydech na krawężniku
ps. nie zakładałem nowego wątku bo tle tu tego ze masakra
  
 
Ale żeś 5-letniego trupa z szafy wydobył

Może jeszcze ktoś gdzieś w tej szafie i chowa jakieś naklejki, powodzenia w poszukiwaniach.
  
 
oj nie na tom date spojżałęm hehe
  
 
arz nie wieże , rze ktoś jeszcze morze naklejkę chcieć klubową






P.S. jak dostanę błogosławieństwo Moda ( bo strach żółtym coś takiego dawać ale esperako-czasy się BARDZOOO zmieniły) ...to pomyślę , bo może całkiem to realne