Fiat 125p Rallye

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prawie gotowy i juz testowany

Filmik:

Fiat 125p Rally trening

Garść fotek>br>












[ wiadomość edytowana przez: spider900 dnia 2007-02-25 21:55:59 ]

[ wiadomość edytowana przez: spider900 dnia 2007-02-25 21:57:07 ]
  
 
Czy to nie jest przypadkiem ten kant co stoi zawsze na tej bocznej uliczce przy Gliwickiej w Katowicach? Bardzo fajny
  
 
Tak to ten tylko na fotkach lata - po to go zrobiliśmy
  
 
Wygląda rasowo
Napisz coś więcej o nim, co siedzi pod maską i co trzyma kółka ??
Przydały by się zapinki do bagażnika
  
 
Pieknie lata - to pierwsze zdjecie to prawie tak to słynne zdjecie montecarla - polski fiat. Szacuneczek dla fotografa. Poprosimy wiecej info
  
 


  
 
Silnik : seria (DOhc czeka na wiosnę)

Zawias : wszystko nowe i ustawione (miękki zawias na zimę) na wiosnę ppotrójne lagi z Poldka i sprzeżyny z drutu 15mm

Autko max odchudzone

Środek : 2 kubły bimarco , pasy 4pkt 3`` , kiera 34cm RAID znabą ,nakładki na pedały, podnożek dla pilota , wył prądu - pełny minimalizm zero wodotrysków
  
 
spider ale wy jestescie porypani lubie takich ludzi co maja wyłączony strach u nas jest taki jeden a zwą go STIG (czyt. NDS )

z wygladu ten kant kupa ale jaka frajda z boczarów i upalania
  
 
Od wyglądu mam Fordzika cabrio A rajdówka jest wtedy jak lata bokami



  
 

Mam nadzieje że jak się mój uruchomi spootkami się na torze fiata , albo jakiejś innej imprezie

mój zielony był naprawiany w ten sam sposób
  
 
Cytat:
2007-02-26 08:51:45, Blady pisze:
Mam nadzieje że jak się mój uruchomi spootkami się na torze fiata , albo jakiejś innej imprezie mój zielony był naprawiany w ten sam sposób



a pomaranczowy to niby nie jest
  
 
fajnie że coraz więcej ludzi bawi sie fiatami
do takiej zabawy jeszcze tylko szpera

ps. gdzie te tereny co upalacie?
  
 
Cytat:
2007-02-26 16:40:06, mar125 pisze:
fajnie że coraz więcej ludzi bawi sie fiatami do takiej zabawy jeszcze tylko szpera ps. gdzie te tereny co upalacie?



To jest misiu Uroczysko w Świetochlowicach
  
 
ehhh juz myslalem ze ktos nowy w mojej okolicy (Jasielskie blachy) a tu d***, Katowice
ale lata naprawde fajnie .
  
 
yyy... panowie, a po co się tak na chama pakować w tą dziurę? to ma być cięcie zakrętu niby czy test wytrzymałości samochodu?
  
 
Cięcie jest podwójne ,kolega mechanik Leszka K. prosił o dobre ujęcie ,zawias też nowy więc chcieliśmy sprawdzić
  
 
Fajny kanciak bardzo fajny. I ładnie lata
O.T:Czemu sprzedajesz poldka z klatką?
  
 
wybaczcie OT, ale co się wtedy stało? --> klik
  
 
Stało się tak że pęknał przewód paliwowy - w tym poldib był wielopunkt i lało prosto na kolektor i aparat , wyłączyłem odrazu jak poczułem benzynę ..ale było za późno ..
  
 
przykra sprawa
Ale widze ze fiacik latał ładnie Widziałem jakis filmik nawet z nim na necie