Co do 500 zł na tył...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Mam tyle kaski i chciałbym sie zaopatrzyć w coś grającego na tyle...

posiadam radio Pioneer DEH 281MP nic ciekawego ale jest i posiadam w drzwiach głośniki pioneer 165mm podlączone pod radio a na tyle głośniki blaupunkta 13cm jakieś stare no i co dalej co Wy byście proponowali...

czekam na linki dodam że okablowanie zakupie z innych pieniędzy...
  
 

Mógłbyś sprecyzować pytanie i oczekiwania.
Dla mnie cos grającego na tyle to skrzynia i wzmacniacz, więc ja tak to rozumiem.

O głośnikach przednich nie rozmawiamy jak rozumiem, i dobrze, bo jest już tego pełno na forum.

Jeśli chcesz zestawik skrzynia+sub, to jeszcze napisz czy przykładowo wzmacniacz może być używany czy musi być wszystko nowe, uzywka oczywiści podniesie poziom zestawu.

pozdrawiam
 
 
napisze tak: przód powiedzmy że mam dobry jak dla mnie... a na tyle praktycznie nic więc niewiem czy na sam poczatek dać na pułke jakieś JBL czy od razu sam bass i wzmak...
  
 
Głośników z tyłu niedawaj szkoda siana (jesli chodzi ci o bass) Standardowo skrzynka + sub i tylko i wyłącznie firmowy sprzęt
  
 
pucek2509 - jakiej muzyki sluchasz?
  
 
heh a to zależy ale różnej, od Hardstylu po dance ale dokonałem już zakupu i padło narazie na sam początek na glośniczki hertz CDX690 i w połączeniu z przednimi gośnikami jest ładny bass i czysty dźwięk, wiem że grono ludzi nie jest za takim rozwiązaniem ale planuje dalsze modyfikacje...
  
 
PRoponuje elipsy pod wzmak na półkę. Ja mam u siebie wsadzone Vibe i zrezygnowałem ze skrzyni. Zyskałem przez to miejsce w bagażniku i lepszy krystaliczny dźwięk. Głosniki o których mówie to Vibe slick 6*9
  
 
u mnie pasażerowie z tylu płaczą że niesłyszą muzyki... mnie tył nie wiele interesuje, ale żeby nie być takim totalnym egoistą można by coś zamontować