[126p]IV Evolucja Powered By MaRTuSia & Qba"s Garage

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nastała IV RP no to i czas na IV evolucje naszego bobka

Oto i historia naszego maluszka

wszystko zaczęło się w 2003roku, wtedy przywiozłem pod dom poczciwego FL-a z 1993 roku. malec był rozwalony z prawej strony i niestety miał wierną przyjaciółke zwaną "Rudą" Ruda go nie żalowała więc pod nóż poszła cała blacharka, po wielu bojach i zaciętych walkach młotkiem, szlifierką i migomatem światło dzienne ujżał malec w II evo napędzany silnikiem 903 (I-sza to wygląd poczciwej rozbitej i zgnitej serii):


III evolucja zaowocowała klamkami z Audi B4 (dowodu się pozbyłem bez klamek i w dodatku zatrzasnołem sobie kluczyki z pilocikiem do centralnego w aucie )



No i w końcu IV Evo, tutaj już żadnych kompromisów , nisko szeroko i szybko

Felgi KBS 7", silnik 1.2 MPi, obspawanie totalnie całej budy, poszeżenia i jeszcze wiele niespodzianek Foty z prac:





Oficjalna wersja ma być taka :






[ wiadomość edytowana przez: Qba745 dnia 2007-03-11 21:11:27 ]

[ wiadomość edytowana przez: Qba745 dnia 2007-03-11 21:18:09 ]
  
 
Nie jestem fascynatem malanów ale powiem, że wersja docelowa wyrąbana w kosmos... Ładne wnętrze, estetyka na wysokim poziomie. Pogratulowac koledze...
  
 
No, ja czekam z niecierpliwoscia na efekt koncowy
gratuluje checi, i zapalu- mam nadzieje, ze bedzie to zap**** i fajnie wygladac. Z mojej strony postaram sie czesciej Ci pomagac coby to jak najszybciej wyjechalo

pozdro.

  
 
Brzydkie te Kbsy..... jakbyś chciał się ich pozbyć......to czekam na prv
  
 
Cytat:
2007-03-11 21:27:36, Gonzo_BB pisze:
mam nadzieje, ze bedzie to zap**** i fajnie wygladac.


Niestety w tym przypadku jedno wyklucza drugie Auto znając życie szybko jeździć nie będzie, nie przez silnik bynajmniej, tylko dlatego że szkoda byloby pracy wlożonej gdyby... coś poszlo nie tak. Wizualnie pięknie, mechanicznie pewnie też, jednak nie na polskie realia- pierwsza dziura to zweryfikuje Parnasizm- tyle ode mnie. Ale i tak gratuluje wytrwalości i dbalości o szczególy.
  
 
Cytat:
2007-03-11 21:42:08, DAWCY pisze:
Niestety w tym przypadku jedno wyklucza drugie Auto znając życie szybko jeździć nie będzie, nie przez silnik bynajmniej, tylko dlatego że szkoda byloby pracy wlożonej gdyby... coś poszlo nie tak. Wizualnie pięknie, mechanicznie pewnie też, jednak nie na polskie realia- pierwsza dziura to zweryfikuje Parnasizm- tyle ode mnie. Ale i tak gratuluje wytrwalości i dbalości o szczególy.


Doswiadczenia bola?;>
  
 
Cytat:
2007-03-11 22:11:11, jaqo pisze:
Doswiadczenia bola?;>


A żebyś wiedział
  
 
A ja ta furke na zywo widziałem w sobote i serduszko tez Panowie nie ma co mowic ze nic z tego nie bedzie to lans a nie rajd fura
Mi sie bardzo podoba zreszta co duzo gadac Quba ma extra furke
  
 
finalna wersja bedzie przypominac troche Auto Toquita
  
 
a auto taquita kto robił ??
  
 
a nie toquito?? ale tamten malec był super szkoda ze go sprzedał
  
 
no własnie nie do końca
  
 
hehe, no owszem ja robiłem malca Taquito . A co do podobieństwa to myśle że głównie przez to że właśnie z malca Taquito pochodzą KBS'y na których zasłynął ten malec
  
 
to ja powtórzę kbsy są brzydkie jak coś ja je przygarnę dla dobra ludzkości


A co do malca czekam na koniec bo te vt mnie powalają
  
 
Yankee dla dobra ludzkości to ja się zlitowałem i zabrałem te ochydne felgi, uważam że taki gośc jak Ty nie jest godzien znosić takiego poniżenia i cierpienia w wyniku posiadania tego ochydztwa Doceń moje dobre intencje
  
 
Jakbyś kiedyś coś słyszał o takich poniżających felgach kiedyś....to daj znać Chętnie się poniże i pocierpie
  
 
Czekam na efekt koncowy ciekawe ile bedzie odbiegał od vt-eowej wizji a tak wogule to piekne poszerzki masz ( czyt. będą)
  
 
Czekam z niecierpliwością na efekt końcowy bo to co jest na vt robi wielkie wrażenie. (dasz się przejechać )Jak co to chętnie pomoge w pracach .
  
 
Yankee
Tutaj masz KBS-y....Mały minus ze na aucie...i do tego takim zajebistym Ale jak masz dobrą bajerke,to moze ci je spusci na boku...
K L I K
  
 
Mała aktualizacja fotek Nasze Maleństwo dziś wypowiedziało swoje pierwsze słowa Teraz trzeba nad wydechem pokombinować Foty: