[K] Poszukuję kołpaków 14" do mojej Carinki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z chęcią kupiłbym kołpaki do mojej Toyotki w niedużych pieniądzach, niezniszczone, komplet na 4 kółka

pozdrawiam,
  
 
hehe kołpaki by sie znalazły ale na trzy koła tylko oryginalne przed liftingiem do Cari , z tymze były one odmalowane
  
 
a masz jekies zdjątko tych 3 kołpaczków? Chciałbym porównać ze swoimi. Napisz ile je cenisz.
  
 
dokłądnie mam takie ja w tej Carinie trzy sztuki kołpaków



za wszystkie trzy 30zł.
  
 
No to jestem zainteresowany, bo mam takie same ale troche ściorane. Daj na siebie namiary to się jakoś zgadamy.
  
 
Cytat:
2007-04-04 19:06:46, nowcyk pisze:
No to jestem zainteresowany, bo mam takie same ale troche ściorane. Daj na siebie namiary to się jakoś zgadamy.



pisz na e-mail sterciu@o2.pl , ale odrazu zaznaczam jak pisałem ze były one odmalowane , pewnie dlatego ze nie wyglądały idealnie ale takie zostały z auta sciągniete przywiezionego z GB i wygladają całkiem przyzwoicie , pózniej zrobie fotki to dorzuce do tematu
  
 
Napisałem do ciebie na maila. Czekam więc na odpowiedź. Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-03-20 08:28:03, Fiskomp pisze:
Z chęcią kupiłbym kołpaki do mojej Toyotki w niedużych pieniądzach, niezniszczone, komplet na 4 kółka pozdrawiam,


a15z ave cie nie interesuja orginalne nie malowane

[ wiadomość edytowana przez: stiopa46 dnia 2007-04-07 20:16:47 ]
  
 
Cytat:
a15z ave cie nie interesuja orginalne nie malowane



spojrz na temat posta - nowcyk szuka 14"
  
 
Cytat:
2007-04-08 09:40:28, robertog pisze:
spojrz na temat posta - nowcyk szuka 14"


zagadac zawsze mozna
  
 
Dzięki, ale tak jak kolega napisał, szukam 14. Ale jak mówisz, zagadać zawsze można, z tym się zgadzam (choć wole zagadywać do kobiet ). Pozdrawiam