Dlaczego tak słabo?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc wszystkim!
mam pytanko co do zestawu ktory posiadam-JVC KD-G161 Maksymalna moc wyjściowa: 45W z 4+Głośniki LANZAR model : VX530(60 Watts RMS/120 Watts moc maksymalna pasmo przenoszenia: 55Hz-20kHz impedancja 4 Ohm )
klik
radyjko gra na max polowie skali dlaczego? zadnego wzmaka nieposiadam. podlaczone jest raczej ok. co zmienic?
  
 
popraw instalacje prądową do radia Nastepnie wygłusz drzwi Niestety bez wzmacniacza nie da rady nic zrobic...
  
 
Cytat:
2007-03-25 22:57:44, Vyzn-R pisze:
popraw instalacje prądową do radia Nastepnie wygłusz drzwi Niestety bez wzmacniacza nie da rady nic zrobic...


to znaczy co? jak wrzuce wzmaka to bede mogł dac wiecej mocy na radyjku? i glosniki beda glośniej grac? jest to dlamnie narazie czarna magia.
  
 
hmmmmm
dlaczego tak słabo gra???
są dwa powody

nr 1 radioodtwarzacz JVC KD-G161
nr 2 głośniki LANZAR VX530

ha!!!
  
 
Genialne te niektóre odpowiedzi... Nic tylko pozazdrościc tym co pytają.
Ja też bym był za instalacją, jeżeli masz miec pewnośc że wszystko jest ok. Wymień kable prądowe z radia, najlepiej od razu od aku je puśc i wymień kable do głośników Cóż bez wzmacniacza to nawet jeżeli głośniki będą miały 500RMS to nie zagrają dobrze
  
 
Cytat:
2007-03-26 17:18:14, Ania-MaxCarAudio pisze:
hmmmmm dlaczego tak słabo gra??? są dwa powody nr 1 radioodtwarzacz JVC KD-G161 nr 2 głośniki LANZAR VX530 ha!!!


w domu oprócz ciebie wszyscy zdrowi????

a poważnie-lepiej niezagra bo poprostu sprzet jest słaby? jezeli glosniki przestaja grac na polowie mocy radia to wzmak tu chyba niepomoze?

pozdro
  
 
Cytat:
2007-03-26 21:01:37, phoenix82 pisze:
w domu oprócz ciebie wszyscy zdrowi???? a poważnie-lepiej niezagra bo poprostu sprzet jest słaby? jezeli glosniki przestaja grac na polowie mocy radia to wzmak tu chyba niepomoze? pozdro



ja juz tak mam po prostu, trzeba sie do tego przyzwyczaic, robie to z miłości
  
 
Cytat:
2007-03-27 19:55:48, Ania-MaxCarAudio pisze:
ja juz tak mam po prostu, trzeba sie do tego przyzwyczaic, robie to z miłości


kobiety zawsze sie tak tłumacza
ok-odpowiedz mi tylko na to jedno pytanie. czy to że głosniki przestają grac na połowie skali radyjka to wina głosnikow bo sa zbyt słabe? jezeli radio ma na wyjsciu te +/-17(czyli na połowie skali niech ma 10
) w rms a głosniki 60w rms to tylko wzmak je pociagnie? na mój chłopski rozum głosniki powinny miec jeszcze zapas mocy a tu zonk
  
 
jest jeszcze takie cos jak zniekształcenia spowodowane brakiem mocy
  
 
Ave Forumowicze - miałem napisać siemka ale nie chcę po lansersko hiphopowemu witać

Jak sam zauważyleś glośniki maja 60watt a Ty chcesz je nakarmić końcóweczką z radyjka...ten zapas mocy o którym mówileś to powinien być na korzyść wzmacniacza a nie gośnika, bo jakby nie patrzyl to wzmak napędza gośniki a nie odwrotnie.

Na Twoim miejscu rozejrzałbym sie za jakimś czterokanaowym Blaupunktem albo Carpowerem...powinno wystarczyć.

Pozdrówka.