Piaskowanie - gdzie w okolicach Wawy?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wiecie gdzie w okolicach Wawy mozna wypiaskowac troche gratow i ile to kosztuje? Moze jest gdzies punkt, ktory wypiaskuje cala bude bisa?
  
 
Nie wiem ile kosztuje ale wiem gdzie można wypiaskować!!

Marian Laskowski
Słupno ul. Norwida 58
601889450

To jest blacharz który ma piaskarkę w domu i za jakieś opłaty piaskuje wszystko co tylko można.
  
 
dosc znany i polecany jest www.trojkat.prv.pl
  
 
Moze zabrzmi to dziwnie, ale jak sie oglada niektore z awszych prac - silniki, skrzynie (szczegolnie skrzynie) to wygladaja jakby byly zupelnie nowe - piaskujecie je czy czyscicie benzyna i pedzelkiem?
Chodzi mi o jakis naprawde skuteczny sposob wyczyszczenia takich elementow jak skrzynka, blok silnika, dekiel zaworow czy innych elementow - wahaczy i podobnych - piaskowanie?
  
 
Sczerze watpie ze ktos piaskuje skrzynie choc moze sie myle.

Ja ostatnio taka jedna skrzynie wyrwalem , wygladala jak nowka i okazala sie byc umyta karcherem.
  
 
jak masz całkowicie rozebrany silnik czyli sam blok bez zadnych uszczelek itp. to czyść nitro i pędzlem
  
 
a ja np. zawożę swój blok do szkiełkowania
i dla mnie o wiele lepszy rezultat od piaskowania...
  
 
szkiełkowanie rzeczywiście fajny efekt daje ale piaskują też blok silnika także niewidze problemu z tym że trzeba wszystkie miejsca pozatykać żeby piasek się do kanałów / cylindrów niedostał
  
 
ja daje cały blok silnika pokrywę zaworów miskę olejową i jeszcze parę dupereli no właśnie efekt jest przeza**bisty dlatego się skusiłem właśnie na to no i przewaga nad piaskowaniem wiadomo jaka
  
 
Jak cenowo to wyglada i dlaczego efekt nie do porownania?
  
 
po szkielkowaniu detal jest satynowy, nie blyszczy sie ale ma gradacje
papieru jakies
2800-3000 ?? cos w ten desen tak ja to widze

cenowo jak??
kilka razy drozej od piasku

jest w wawie jeszcze firma na wilanowie ul. rosy 8 nie sprawdzalem ich ale kumpel u nich robi i od wspomnianego trojkata sa duuuzo tansi maluja tez od razu proszkowo jesli sie chce

poza tym trojkat ostatnio mnie zawiodl troszke, moze nie pod katem profesjonalizmu roboty ale byl z nim slaby kontakt, mialem odbierac fure przyjezdzalem a jego nie bylo... i tak tydzien ;/
  
 
O widzisz - calkiem rzut beretem ode mnie. Masz jakis namiar na nich moze z sieci?


[ wiadomość edytowana przez: Zuraw dnia 2007-03-27 21:18:25 ]
  
 
tel 022 6421919
wiecej info nie ma
dzwon pytaj albo pojedz i pytaj
  
 
jak sie dowiesz zuraw to daj znac bo ja musze 500 zawiezc niedlugo gdzies.
  
 
Cytat:
2007-03-27 19:48:31, Zuraw pisze:
Jak cenowo to wyglada i dlaczego efekt nie do porownania?


jest zupełnie inną metodą
SZKIEŁKOWANIE - METODA OBRÓBKI STRUMIENIOWEJ, SZCZEGÓLNIE ZALECANA W PROCESIE OBRÓBKI STALI NIERDZEWNYCH ORAZ STOPÓW METALI NIEŻELAZNYCH (ALUMINIUM, BRĄZ ITP.). DZIĘKI SWEJ ELASTYCZNOSCI NIE POWODUJE ŚCIERANIA EROZYJNEGO, MOŻE BYĆ STOSOWANA DO OBRÓBKI WYROBÓW PRECYZYJNYCH, CIENKICH I KRUCHYCH. POZWALA NA UZYSKANIE NATURALNEJ (SATYNOWEJ) LŚNIĄCEJ BARWY METALU.
EDIT:
to jest foto skiełkowania z połyskiem:

szkiełkowanie matowe:




[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2007-03-28 09:23:45 ]
  
 
bylem dzis w tej firmie na wilanowie ( rosy
odebralem swoj wozek podsilnikowy ( pomalowany proszkowo przy okazji ) wykonanie i cena OK

pytalem przy okazji o piaskowanie nadwozi, robia co jakis czas jakies budy ( kilka w miesiacu ), okazalo sie ze mojemu kumplowi landrovera piaskowali, w miare zadowolony jest z wykonania

powiedzieli za piaskowanie f126/f500 jakies 600-700 pln
oczywiscie wczesniej trzeba zdjac bitexy i tym podobne
termin realizacji kilka dni jak sie chce bardzo szybko cena bedzie wyzsza
  
 
W pń szkiełkowanie i piaskowanie w jednakowej cenie godzina 60zł za kpl 5felg od poldolota (alu) wyjatkowo wredne koszt 130zeta
  
 


jest tez zakład na tarchominie/białołece

ul. czarodzieja 12

tyły salonu skody przy modlinskiej


piaskowali mi blok głowice dekiel, pompe wody i oleju na prace dyp.

ceny nie podam bo było to zatwiane przez kolege kolegi


zrobili to w 10min
  
 
Cytat:
2007-03-28 02:16:01, jaqo pisze:
jak sie dowiesz zuraw to daj znac bo ja musze 500 zawiezc niedlugo gdzies.


Piaskowanie 28zl netto /1 m2
Lakierownaie proszkowe 28zl netto/ 1 m2
  
 
Cytat:
2007-04-06 18:20:21, flapjck1 pisze:
powiedzieli za piaskowanie f126/f500 jakies 600-700 pln oczywiscie wczesniej trzeba zdjac bitexy i tym podobne termin realizacji kilka dni jak sie chce bardzo szybko cena bedzie wyzsza


to nie jest mniej od trojkata - tyle samo mi powiedzial.