Wasze opinie o www.doszkalanie.pl

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktos moze mi coś powiedzieć o www.doszkalanie.pl? Jakieś opinie?

Dzięki
Fen
  
 
To zdecydowanie za późno dla Ciebie F3nris ale tak na przyszłość dla tych którzy jeszcze nie znają firmy.
Mój brat i ja szkoliliśmy się w tej firmie po kursie w firmie ,,Lauto" na ogrodowej i różnica była duża na korzyść doszkalania.
Przez cały kurs parkowałam 1 raz (bez ściemy) na jazdach w doszkalanie.pl nauczyłam się koperty co mój tata uważał za rzecz niemożliwą, streszczając zdałam egzamin na radarowej i jestem zadowolona, mój brat co prawda był lepszym kierowcą (on zdał wcześniej) ale równie jak ja był zadowolony z chłopaków.
P/s mam koleżankę która niedawno wykupiła jazdy na bemowie chyba auto-jazdy i też jest bardzo zadowolona.
  
 
Słyszałem o nich od swojego kolegi który jeździ w rajdach w pucharze PZM mówi że ich zna i to że oprócz tego że potrafią nauczyć to jeszcze sami nieźle zapieprzają. Chciałbym się przejść na takie doskonalenie jazdy bo tylko to daje pewność siebie w sytuacjach gdzie już tylko modlitwa zostaje na drodze.

Szerokości
  
 
Są spoko, kolega uczęszcza podobno są długo na rynku i robią tylko jazdy doszkalające. Chwalił sobie (podobno mają nawet instruktorkę).
  
 
Rewelacyjni są! Wykupiłem 3h przed egzaminem i pokazali mi wszystkie możliwe sytuacje, które mogą mnie spotkać na danym skrzyżowaniu podczas egzaminu! Nigdy tak profesjonalnego objaśnienia wszystkiego, co może się stać na skrzyżowaniu nie miałem!
Zdecydowanie polecam każdemu, profesjonaliści w każdym calu.
Pozdrawiam, Adam Karski