Skladka.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Zgodnie z tym co pisalem poprzednio, zakupilem Lade wiec chce wplacic skladke. Tylko pytanie moje ile? Cala 40zl czy jakos inaczej ?? (bo liczy sie okres od - do)
 
 
Witam
nie chciałbym byś to odczytał jako złośliwość, ale wszytsko masz w regulaminie klubu...
I nie chciałbym by znowu zrobiła się z tego wątku tasiemcowa dyskusja, ale kochani klubowicze, sympatycy itd... czyli cała Ładowa bando , są ustalone jasne i czytelne reguły działania klubu, czasem dobrze jest je sobie przypomnieć, może unikniemy wtedy wielu nieporozumień, żalów i pretensji

pkt. VII
SKŁADKI KLUBOWE
Klubowicze i Przyjaciele zobowiązani są do opłacenia składki w dwóch ratach, do końca stycznia i do końca lipca, chyba, że Rada zadecyduje inaczej
Od dnia publikacji regulaminu składka wynosi 40 zł za cały rok (w dwóch ratach, 20 zł każda)
Nowoprzyjęty klubowicz płaci składkę w wysokości 5pln/ miesiąc (nie większą niz 20pln) począwszy od daty przyjęcia aż do kolejnego półrocza W nowym półroczu obowiązują go już przepisy dotyczące Klubowiczów i Przyjaciół.
Wysokość składki może ulec zmianie zgodnie z zapisami zawartymi w pkt. VI
Składka w całości przeznaczona jest wyłącznie na cele związane z działalnoscią klubu.


Pieniądze należy wpłacać na konto:
EKONTO BRE Bank SA
04 1140 2004 0000 3102 3845 8446

W tytule wpłaty należy wpisać "Swój NICK - składka Ipoł/IIpoł".

Niezapłacenie składki w terminie będzie skutkowało odebraniem statusu Klubowicza lub Przyjaciela, chyba że Rada postanowi inaczej.
  
 
Spoko dzieki. Naprawde nie chce mi sie tego szukac . Zapindalam po 12h w robocie od dwoch tygodni i mam juz serdecznie wszystkiego dosyc.
 
 
gdybym był złośliwy, to zadał bym pewne pytanie.
ale ja przecież nie jestem złośliwy...
  
 
a ja jestem abstynent, Goralciu
  
 
Jako ze mam znow Lade przelew poszedl
Poszlo 40zl za caly rok bo naprawde nie chce mi sie liczyc co do zlotowki

Pozdrawiam