[FOTO-STORY] Spot 3CiTy 28.o3.2oo7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak obiecałem w temacie o spotach, rozpoczynam dziś nową świecką tradycję prezentowania foto-relacji ze spotkań miłośników FSO w Gdańsku.

Rozpoczynamy od pierwszego spotkania na wolnym powietrzu - wreszcie wyjechaliśmy z podziemnego ogrzewanego parkingu w Alfa-Centrum i dzięki wiosennej aurze spędziliśmy kilka chwil w miłej atmosferze,

jak widac na zdjęciach klasyczne dwa fiaty zalansowały się po raz pierwszy w sezonie A.D. 2007, Maras przyjechał również klasykiem a Daniel pochwalił się nowym klunkrem
na zakończenie wraz z KajTanem przejechaliśmy pod Stację DeLuxe we Wrzeszczu

następne spotkanie tradycyjnie za tydzień od godziny 18-tej























































































  
 
i ja wrzuce porcje swoich fotkuff:












Opel Kadet C Coupe. Piekna sztuka na odrestaurowanie...



ASO Lezno na Hondzie.



Miotacz ziemniakow - zasieg 200m.





GDA znecajacy sie nad szyba Klasyka.





Aluminiowe wstawki w Minusie.



Zegary w Oplu - najprostszej wersji.





Funkiel nowka Fiat Mondeo.







Tylna szyba - lakierowana w opcji.



Waskie felgi Lazika.






  
 
Pogratulowac dobrego spotu Szkoda ze ja nie moglem sie znowu stawic. Ale po swietach nadrobie zaleglosci
  
 
Fajne to mondeło!

A stacja 'deluxe' przypomina mi pewien wrześniowy poranek z ubiegłego roku, kiedy to znalazłem się dziwnym zbiegiem okoliczności we Wrzeszczu... na ciężkim kacu. Brrr...

Fajne te felgi Łazika... a i u Gada we fiacie puszka filtra powietrza jakby wyładniała. (nie mówiąc już o przedzie, a konkretniej o braku dwóch takich huliganów wrednych na przednim zderzaku)


[ wiadomość edytowana przez: jacekes dnia 2007-03-28 21:16:23 ]
  
 
A czyje jest to czerwone kombi VW?
  
 
Cytat:
2007-03-28 21:16:59, Koot pisze:
A czyje jest to czerwone kombi VW?



Cytat:
GDA napisał:
a Daniel pochwalił się nowym klunkrem

  
 
no i w końcu są relacje

za tydzień przewietrzę poloneza
  
 
Gratuluję klunkra

Cytat:
2007-03-28 01:03:16, danielewicz pisze:
doszłem do wniosku że klunkierowi brakuje klimatu, któren to klimat ma niewątpliwie polonez



A ja wiem czemu klunkier nie ma klimatu!

Ano dlatego, że nie jest zasilany klasycznym oleum rzepakowym!!!
  
 
Cytat:
2007-03-28 21:16:59, Koot pisze:
A czyje jest to czerwone kombi VW?



Cytat:
GDA napisał:
a Daniel pochwalił się nowym klunkrem



To czemu ja gdzieś czytałem o Audi?
  
 
GDA znowu musze Cie opitolic Te auta same tam przyjechaly? Gdzie sa ludzie? Mordy chce ogladac A ten tylko auta i znaczki.

Pewnie by nawet nie zauwazyl jakby inni ludzie tymi autami podjechali
  
 
Cytat:
2007-03-29 08:19:27, Rawuk pisze:
GDA znowu musze Cie opitolic Te auta same tam przyjechaly? Gdzie sa ludzie? Mordy chce ogladac


Eee tam mordy są nie fotogeniczne chcesz zobaczyć nieogolone gęby to przyjedź

Cytat:
KajTan pisze:
Funkiel nowka Fiat Mondeo. Tylna szyba - lakierowana w opcji.




Jacek halogeny poleciały co kosza już w ubiegłym roku po paradzie niepodległości, skutecznie mi nabiliście do głowy o nich więc się z nimi rozstałem bez bólu i stwierdzam fakt że bez halogenów przednia linia klasyka jest najpiękniejsza i żadne halogeny już nie zagoszczą na mojej czekoladce.
Kolejnym etapem będzie pozbycie się plastikowych podkładek pod rejestracje

Wreszcie też miałem okazję przetestować oświetlenie komory silnika i komory bagażnika - DZIAŁA ! dzięki KajTan za użyczenie żaróweczki do testów


  
 
Cytat:
Wreszcie też miałem okazję przetestować oświetlenie komory silnika i komory bagażnika - DZIAŁA ! dzięki KajTan za użyczenie żaróweczki do testów


Alez prosze uprzejmie, mam nadzieje, ze zakupisz takowy produkt w najblizszej Centrali Paliw Naftowych i cieszyc sie bedziesz ich blaskiem.

Stwierdzam, ze Czekoladka startujac normalnie spod swiatel, robi to szybciej do 40-stu, potem zas Kryspin ewidentnie wysuwa sie na czolo
  
 
Nach nach czekoladka palce lizać
  
 
Cytat:
2007-03-28 23:42:42, Koot pisze:
To czemu ja gdzieś czytałem o Audi?



eee czytałeś o B3 z pewnością co skojarzyło ci się z ałdi
to też B3 jeno z Wolsfburga
  
 
Jak przejeżdzaliśmy obok pasa całą rodzinką to akurat tylko GAD stał wyczekując. Niestety z przyczyn niezależnych nie było okazji zajechać, jednak wkrótce się zjawię, chociażby dlatego że mam kilka pytanek do Adamusa
  
 
Cytat:
2007-03-29 10:27:47, KajTan pisze:
Alez prosze uprzejmie, mam nadzieje, ze zakupisz takowy produkt w najblizszej Centrali Paliw Naftowych i cieszyc sie bedziesz ich blaskiem. Stwierdzam, ze Czekoladka startujac normalnie spod swiatel, robi to szybciej do 40-stu, potem zas Kryspin ewidentnie wysuwa sie na czolo



Klasykami !!! spod swiatel

  
 
siemka, kiedy macie następny spocik?
  
 
Jojek, jak zwykle w srode.
  
 
Cytat:
2007-03-29 23:42:44, Maras pisze:
Klasykami !!! spod swiatel


Nie doczytales - NORMALNIE?
Zwyczajnie ruszajac, a nie jakie ssciganko...
  
 
Cytat:
2007-04-02 01:16:51, Lazik pisze:
Jojek, jak zwykle w srode.


Qwa znowu mnie/Nas nie bedzie