Transmiter mp3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie dokonca w histori doszukalem sie konkretnej odpowiedzi warto nie warto. Moze ktos moze mi pomoc. Potrzebuje w drodze do pracy posluchac mp3 nie jestem audifilem. Prosze o konkretne modele, jakie macie i czy jestescie zadowoleni. Dziekuje z gory za wszelakie uwagi.
  
 
koles ma takie cos
podłaczas pendrivea i lata smiało.
transmiter
Jechałem za nim i słuchałem jego muzyki. Tylko odtwarzacz odtwarza cały czas muzę w tej samej kolejności. Jak wgrasz na dysk wymienny tak słuchasz. A u mnie to już nie przejdzie dlaytego zbieram na radio
  
 
czyli zadowolony jest
a jak sprawa ma sie co do jakosci ?
Jest znosnie ?
  
 
Z tego co przeczytalem opinie na allegro na temat tego transmitera to raczej nie zaciekawie. Moze nieliczni rzeczywiscie maja problemy.
  
 
koleś chwali z tym że jego był bez lcd. Nie mam pojecia jak to słychać. U mnie jak jechałem za nim to w miare więc u niego powinno być lepiej.
  
 
Co do jakości, to tak jak kiedyś już napisałam
  
 
Ciagle nie jestem zdecydowany.
Ale stare radio fordowskie, aby zamienic na nowe to glupia ramka kosztuje ~ 24 zl wiec jak za to dam 50 to chyba nawet dla samego faktu (sprawdzenia, eksperymentu to chyba warto)

Tak na marginesie kiedys kupilem kasete typu transmiter i jestem bardzo niezadowolony ze wzgledu na szumy jakimi sie to urzadzenie charakteryzuje.
  
 
ja kupilem clariona ze zmieniarką na 6cd za 150zł + półkieszeń zeby to nie latało za 10zł + kabelprzejściówka.. za hmm 15chyba.. i jestem zadowolony nie jest to mp3, ale ja osobiście nie mam takich wymagań,

i przy okazji jest leprzy dźwięk niż z tego fordowego

pozdr.
  
 
No wiesz 50 a 150 to juz jest spora roznica...
ja nie jestem adiofilem jak juz wspominalem, ale mam juz mp3 plajer, rowniez mam jakies pendrajwy wiec .... to jest dosyc ciekawe rozwiazanie. ( w tym momencie uzywam mp3 playera, lecz to niezbyt wygodne jezdzic ze sluchawkami na uszach - dekoncentruje )
  
 
i nawet niebezpieczne ale sa takie transmitery za kilkanaście złotych co podpinasz do nich zewnętrzny odtwarzacz mp3 i tez gra tylko pytanie jak....
Jak chcesz poekperymentować to zobacz to
transmiter
  
 
No nie 50 zl to jestem w stanie dac.
A o tych tanszych to niezaciekawe sa opinie.
  
 
Arti31, imho - lepiej te 8 zł wydac na 3 piwa, niż na taki transmiter. Z piwa choć przez moment poczujesz jakieś zadowolenie. Ale to tylko moje zdanie
  
 
no wlasnie przez moment. I tu jest problem
  
 
Cytat:
2007-04-03 14:21:28, Dieselka pisze:
Arti31, imho - lepiej te 8 zł wydac na 3 piwa, niż na taki transmiter. Z piwa choć przez moment poczujesz jakieś zadowolenie. Ale to tylko moje zdanie



Dlatego odpusliłem sobie takie wynalazki i zbieram na jakies przyzwiote radio. A tak OT to piwa i tak nie moge pic . Ma za dużo kalorii Przynajmniej na razie
  
 
ostatnio znajomek podjechal do mni i wlasnie mial transmiterek do radia, taki ktory tylko transmituje z odtwarzacza (a nie sam odtwarza z pandriva) no i nawet to gralo, w porownaniu do stacji radiowych nie bylo slychac roznicy... radio jakis stary philips
  
 
Luuudzie... nowy Pioneer z mp3 kosztuje 300 zł... Radyjko klasa 4 x 50 W wymiata bez żadnego wzmacniacza. za 150 można kupić dobrą używkę, uważam ze to nie jest kasa, a i wiejskich kombinacji typu kaseta podłączana do mp3 albo transmiter fm robić nie musimy.
  
 
takie jeszcze pytanie, mianowicie czy posiadsasz odtwarzacz mp3 przenosny? czy poporstu szukasz czegos do odtwarzania muzy? bo jesli szukasz to takei transmitery z pendrive'ow najlepsze nie beda, glownie ze wzgledu na jakosc odtwarzacza. jesli masz odtwarzacz, to mysle ze transmiterek w polaczeniu z odtwarzaczem powinien wystarczyc do zwyklego sluchania muzy, drugie wyjscie jest takie ze kupujesz tanio radyjko z wejsciem aux, line-in etc. i podpinasz pod niego swoja mp3, ktora powinna wtedy dawac zadowalajace efekty
  
 
kolega kupil sobie w media markt takie cos 9.90zl za 10zł i lata super...takze polecam
  
 
Dzieki za wszystkie wypowiedzi, nadal sie wacham ale coraz bardziej jestem sklonny kupic jednak radio troszke lepsze, ale moze jutro sam potestuje taki transmiter i zobaczymy.
  
 
a co myslicie o otwazaczu pentagrama z mozliwoscią transmisji podobno jest to calkiem niezle ja sie skłaniam do kupna takiego -->
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=180418683
albo
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=183168569