[125p] cywil by Numen

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A to mój najnowszy zakup. 1,5 od poldolota + gaz, rocznik '85, na razie to tylko wozidup... ale zaznaczam, że na razie . koszt zakupu 900pln z oc do końca roku i przeglądem do 04.08. nawet pogina, 150 na gazie poszedł.












  
 
szykowne spodnie ,ale do nich powinno być inne autko
  
 
spadaj !! no kurde nie trafiłem z autem :/ może sobie chociaż znaczek bmw przykleję.. ma ktoś do sprzedania?
  
 
do kanta to trzeba miec dlugie wlosy i glany prawda Mar :
  
 
a ja myślę że wystarczy być wyluzowanym
  
 
to zaznaczam że narazie to że narazie nim jeździsz czy ze narazie wozi dup :p kant to albo jak ma mar albo bimber i nic wiecej do szczescia
  
 
Przypomniało mi się jak mój wyglądał po zakupie tyle że ja dałem 500 zeta no ale trochę gożej wyglądał i silnik do remontu

A co do spodni to auto jeszcze do odratowania kupujesz zestaw spojlersów i w deche będzie pasować
  
 
ale się uczepiliście tych spodni a co do tego że na razie to sam nie wiem . dłubnąłbym go do kajotów ale raczej forfun
  
 
Cytat:
2007-04-03 19:14:04, bimber1 pisze:
do kanta to trzeba miec dlugie wlosy i glany prawda Mar :



A ja sie nie zgadzam !!!!!!!!!

"Dlugie wlosy krotki rozum i analogicznie"

Kocham Was chlopaki za riposty szczegolnie te ciete.

PS Glany jak najbardziej

A jesli o komentarz do Twojego autka numen, to hmm, ja bym sie nioe chwalil na Twoim miejscu, ale ja to generalnie nie lubie sie chwalic
  
 
Cytat:
2007-04-04 10:00:23, borysirl pisze:
A jesli o komentarz do Twojego autka numen, to hmm, ja bym sie nioe chwalil na Twoim miejscu, ale ja to generalnie nie lubie sie chwalic



dlatego jezdzisz autem, na ktorego wszyscy sie gapia, gdziekolwiek sie pojawi
  
 
eee tam Numen jest spoko gość, spodnie to raczej tylko zbieg okoliczności , ale co do DF'a to gratulejszyn, że zostajesz w rodzinie FIAT'a, bardzo ciekawy wózek, zobaczymy co tam z nim wymodzisz.
  
 
buahaha odpadło mi dzisiaj koło tylne lewe... prawie zderzakiem dotknąłem asfaltu a zrobiło się tak:





co do planów to dojdą takie fele oczywiście odnowione o ile znajdę czwartą sztukę:



będzie niżej i twardziej. jeżeli chodzi o motor to na razie zostawiam sprawę otwartą bo wyjeżdżam na jakiś czas. no i oczywiście jakieś tam drobiazgi trzeba na bieżąco dłubać
  
 
Też kiedyś mi felga tak poszła śruby mocujące zostały a felga pooooleciała Za dużo warstw farby było i wiek robi swoje
  
 
zastanawiam się na ile mocne są pozostałe trzy :/
  
 
właśnie, jeszcze jedna sprawa. W tym fiaciorze była taka kiera... wie ktoś co to dokładnie jest? po za tym że Abarth?

  
 
kierownica z ritmo 130TC
  
 
takie trochę wieśniackie, ale nie mogłem się powstrzymać

http://www.motiono.com/watch.m?o=5526
  
 
OWW Shit, PolakosLocos Entertainment
  
 
hehehe może być