Jaka instalacja gazowa do lantry "94?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Mam zamiar zalozyc gaz do lantry z 1994 roku. Silnik 1.6 16V DOHC. Podpowiedzcie w jaka instalacje najlepiej zainwestowac. Chodzi mi o firme instalacji bo na wielowtrysk mnie nie stac.
  
 
BRC i KME te dwie firmy takie mi polecali one słyną z instalacji sekwencyjnych, ale wydaje mi się że też do zwykłego gazu też produkują podzespoły.
  
 
Cytat:
2007-04-03 20:22:19, themati pisze:
BRC i KME te dwie firmy takie mi polecali one słyną z instalacji sekwencyjnych, ale wydaje mi się że też do zwykłego gazu też produkują podzespoły.


Ja mam BRC w Scoupe 8V i nie ma żadnych problemów
  
 
Cytat:
2007-04-04 09:29:07, BartBartez pisze:
Ja mam BRC w Scoupe 8V i nie ma żadnych problemów



Dzisiaj bylem z bratem u jego znajomego "gazownika" i koles bedzie mi montowal jutro gaz. Jak sie zapytalem o instalacje BRC to stanowczo mi odradzil mowiac ze 90% reklamacji jakie dostaje to wlasnie BRC. Jutro napisze dokladnie co mi zamontuje. A po jakims czasie jak ta instalacje sie sprawuje.
  
 
Czesc
Ja od paru miesiecy w swojej sonacie mam zalozonego BLOSA.
Mam instalacje lpg 2 generacji. Od kiedy zalozylem blosa nic mi nie strzela i sonata odzyskala moc. No i dodam ze i spalanie zmalalo.

Blos firmy BRC i reduktor 140KW tez BRC reszta centralka i zawory chyba Zavoli.

Ja bym sekwencji nie pakowal wszystko dobre dopuki elektronika nie szaleje
  
 
Jasiu_84 a ile placisz za instalacje, bo ja tez zamierzam zagazowac mego hultaja;pp
  
 
nie wie ktos czy zderzakz 96 bedzie pasowal naprzyklad do 94? hyundai lantra 94 ?