[---Edi---]Mój Ess ---SPRZEDANY!!!---

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Skoro większośc pokazuje swoje samochody ja również postanowiłem podzielić się z wami swoimi zmianami autka.
Czekam na jakies słowa krytyki albo pochwały. Co komu sie podoba a co nie.
Wszystko mile widziane i jak najbardziej pożadane.

A tu można obejrzeć małą sesję
Sesyjka ---Edi---




[ wiadomość edytowana przez: ---Edi--- dnia 2008-11-17 17:19:51 ]
  
 
piekny ess...duzo wlozonej pracy...efekt: REVELATION
  
 
wg mnie kanciaste wloty na masce nie pasują do okrągłości MK7.
Poza tym to nie mój styl przeróbek, ale na pewno wielu sie spodoba. Dużo pracy i za to szacunek.
  
 
Jedno co mi najbardziej nie pasuje to te wloty na masce.
A tak ogolnie mowiac to bardzo ladnie zrobiony ess

Moze wieksze kola by sie przydaly...
  
 
juz myslalem ze ktos zreanimowal sliwke mejsona
  
 
te łapowenik powietrza są bleeeeeeeee a reszt a fajniutka,tylko wiesz jak ja choroba psychiczna na punkcie......
  
 
Napisze najpierw, co mi się nie podoba:

- wloty na masce są niestety beznadziejne
- polakierowane w kolor nadwozia trójkąty plastikowe pod lusterkami (adaptery lusterek) i w tylnych drzwiach - wg.mnie powinny być czarne
- tablica rejestracyjna na zderzaku jest niesymetrycznie i bez wnęki, wygląda jakby przyczepiona na siłę i przypadkiem
- pokrowce na siedzenia
- znaczek forda na poduszcze pasażera (czy zdajesz sobie sprawę co się stanie, jak otworzy się poduszka, a ten znaczek się oderwie??? )

A co mi się podoba:
- kolor
- czarna siatka w orginalnym wlocie powietrza
- zegary z białymi cyferblatami i chromowanymi pierścieniami
- lusterka (ładne, ale słabo w nich widać - też mam takie, ale już niedługo)
- całkiem ładny wzór felg
- zdjęte listwy i polakierowane klamki

A takie neutralne dla mnie:
- malowanie deski w kolor aluminium
- gładka tylna klapa
- końcówka wydechu
- kolor tylnych lamp

No to się rozpisałem Ale chyba dogłębnie przedstawiłem swoją opinię Pozdrawiam i powodzenia w dalszych modach
  
 
Cytat:
- wloty na masce są niestety beznadziejne


Cytat:
te łapowenik powietrza są bleeeeeeeee



Niestety wiem, nawet mnie się to nie podoba, ale to nie jest zakładane przeze mnie. Z czymś takim go kupiłem i dawnobym to zdjął gdyby nie dziury w masce aby te śmieszne wloty sie trzymały.
Ale juz kombinuje nad bardziej obłymi aby to jakoś sie zgrywało z całym essim.

Cytat:
- tablica rejestracyjna na zderzaku jest niesymetrycznie i bez wnęki, wygląda jakby przyczepiona na siłę i przypadkiem



Masz rację, jest przesunięta ze względu na tłumik.
Co do wnęk bardzo bym prosił o porady bo planuje zminić cały tylny zderzak także taka wneka jak ktoś wie jak zrobić, napewno zawita u mnie

Cytat:
- znaczek forda na poduszcze pasażera (czy zdajesz sobie sprawę co się stanie, jak otworzy się poduszka, a ten znaczek się oderwie??? )



co do tego to chory pomysł niemca i nie wiem czym to przykleił. Próbując oderwać ten znaczek zchodzi razem z tą zaślepką poduszki. Może jakieś podpowiedzi czym to oderwać aby sam znaczek się odkleił a nie znaczek i to do czego jest przyklejony.

oprócz tego dziękuję za krytykę i pochwały, wszystko sie przyda i będzie brane pod uage w kolejnych zmianach.
  
 
Masz jakieś wtyki, że zaątwiłeś sobie takie blachy?

Ess tak jak mówili poprzednicy + oświetlenie tablicy której nie ma
  
 
Cytat:
Masz jakieś wtyki, że zaątwiłeś sobie takie blachy?



Nie skądże.
Ja mam takie a w rodzinie jest mondeus z 02121 także to rodzinne takie dobieranie blach

Oświetlenie tablicy jest takie coś czarne odstające od zderzaka które wylatuje w najbliższym czasie(może nawet w te święta) tzw "odbojnik"
  
 
aaaa bo Ty masz 1,4. Wydawało mi się, że 1,6 16V, to by dopiero było zajedwabiste!
  
 
ładny ładny
wloty na masce bee
wnetrze słabiej
ale ogólnie ładnie
ż zewnątrz podoba mi sie bardziej niż w środku ale to twoje auto i Ty nim jeżdzisz. Powiedz mi tylko co z lepka która chciałeś kiedys nakleic . Widze że masz duża lepe a miała byc inna.
  
 
No niestety ale ten kto robił te wloty to całkowicie chyba pozabwiony gustu był Powiedz mi co to za model felg masz ?
  
 
Jedyny tak orginalny przed McDonald's na Lutomierskiej , reszta to tajnos-agentos by FEFK, w tym i mój
  
 
Cytat:
Powiedz mi tylko co z lepka która chciałeś kiedys nakleic . Widze że masz duża lepe a miała byc inna.



Dokładnie tak miała być na klapę ale krzyknęli za jej wykonanie projekty itp dużą kase (łącznie od 70zł w góre w zależności od materiałów, kolorów, wielkości itd) także padło na ogólnopolskim na naklejanie tej i została duza lepa na szybie.

Cytat:
Powiedz mi co to za model felg masz ?



Felgi Rial Viper jak to na nich napisane
  
 
auto super mialem okazje ogladac je z bliska nap;rawde duzo pracy wlorzone
  
 
Co do zegarów Kamil_K wiadomośc na gg poszła.
Teraz możesz go pooglądać na alusach a nie na tych paskudnych kołpakach co miałem wtedy
  
 
Korzystając z pierwszego wolniejszego dnia udało mi sie poprawić podświetlenie nawiewów oraz dorobić podświetlenie podrzewania szyb, oraz światełek. Oto efekty
]














[ wiadomość edytowana przez: ---Edi--- dnia 2007-04-09 00:01:19 ]
  
 
Enooo!!! miodzio ,teraz to widać, gdzie i czym można pokręcić tylko ten styl! srebrno - niebieskie techno tak zimno i tak surowo ! Ale pracy i kaski to kosztowało!!! szacuneczek wielgachny dla Edi-ego
  
 
Cytat:
tylko ten styl! srebrno - niebieskie techno tak zimno i tak surowo !



Powiem ci że mnie się akurat podoba tak na srebrno, dużo lepiej niż na czarno w oryginalnym kolorze, ale to kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje

Dzięki zbyś za pochwałę prac