[S]125p,126p,127p,syrena,seat ibiza903-częsci nowe i używane

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie,robie wyprzedaż gratów jakie uzbierały mi się w garażu.
Ponieważ kupiłem silniczek 1.1 do malca to części zapasowe z 903 mogę już sprzedać a za nie długi czas będzie na sprzedaż kompletny zestaw na swap 903 w maluchu który przed kupnem będzie można przetestować w akcji.

Na początek NOWE części:
1) 3szt. reflektorów do fiata 125p firmy ZELMOT(2szt. do świateł krótkich i jedna szt. do długich). Części te są jeszcze wyprodukowane za prl-u. cena- 20zł za 1szt.


2) Korek wlewu paliwa(chyba syrena) w stanie bdb, możliwe,że nowy ponieważ niema jakiś śladów zużycia. cena-15zł

3)
Ręczna pompa spryskiwacza firmy perfecta poznań(maluch albo syrena) Gratis jakiś przewód giętki i jakaś śruba(mam drugą taką z chromowaną podkładką) cena-20zł


4) Tarcza sprzęgła do fiata 125p 1.5 wyprodukowana przez FSO za prl-u zapakowana w oryginalny karton. cena-20zł Fotka jutro bo dziś już miejsca na tel.zabrakło
5) Pompa wody do silników 903ccm(fiat 127,CC,SC) jest to nowa pompa więc i cena 60zł nie powinna dziwić.



A teraz części UŻYWANE :
6) Głowica z seata ibizy 903ccm z 1988r(identyczna co ze 127 tyle,że bez króćca na nagrzewnice ponieważ gaźnik był z automatycznym ssaniem)Wymontowana ze sprawnego auta.cena-35zł


7)Gaźnik Weber 30 IBA z fiata 127 903ccm,sprawny ale przeleżał półtora roku w szafce.cena-30zł


Gaźnik ICEV 32 z seata ibizy 1988r. Sprawny,z automatycznym ssaniem. cena-30zł


9) Pompa wody z seata ibizy 903ccm,identyczna jak z SC,CC,127. Sprawna. cena-20zł (wstępnie zaklepana dla grnb)


10) Reszta części jak pokrywy zaworów,podpora simmeringa,koło zamachowe z 903,pokrywa rozrządu z pompą paliwa firmy recar i reszta gratów widocznych na foto-ceny śmieszne

11) Jakieś graty ze 126p 652ccm,zapłony,gaźniki,klawiatura zaworów itp.
Jutro dalsza aktualizacja z częściami.
Odbiór najlepiej osobisty ale wysyłka też wchodzi w gre.
  
 
up
  
 
ponawiam
  
 
NOWĄ pompe wody do 900 sprzedam za 45zł,reszta cen również spada. Jedynie reflektory i czarna pokrywa zaworów jest nie aktualna.
  
 
Ta pompka do spryskiwacza jest jakaś inna niż w 126 A po co ta rurka???
  
 
Aluminiowy bagażnik dachowy byś miał?
  
 
Pompka nie wiem czy jest z malucha czy z innego samochodu a rurka jest przecież po to by płyn ze spryskiwaczy w czymś zasysać

Bagażnika dachowego nie mam niestety.

p.s:gaźnik IBA z 903 też nie aktualny


[ wiadomość edytowana przez: HEMIGTX dnia 2007-05-28 12:31:37 ]
  
 
UP
  
 
...up up...