[126p] by Chwiej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej, jestem Chwiej mam 15 lat.

Zawias
Przód:
- Bilstein (średni skierowany bardziej na szutrowy)
Resor na płasko.
Tył:
- Bilstein (średni skierowany bardziej na szutrowy)
Sprężyny cięte o jeden zwój.
Silnik
- Tłoki od Chojnackiego
- Cylindry od Chojnackiego
- Korbowody od Chojnackiego
- Gaźnik od Chojnackiego
- Dolot od Chojnackiego
- Stożek K&N
- Głowica - plan -2,5 mm, polerowy wydech.
- Odchudzony rozrząd
- Wał polerowany
- Większa iskra
- Wydech WUPEX (chce teraz kupić jakąś dobrą brede)
- reszta w toku
- Wszytko zalane Olejem EDGE
Skrzynia
- 2, 3 i 4 krótkie od Kałuży
Buda
- zero zgniłych blach
- cała zrobiona
- profi pomalowana

Większość cześci wymienione na nowe.
Koszt budowy oj duży

Ehh co wam jeszcze napisać?
Co chcecie wiedzieć ?

Przed malowaniem na czerwono








Po malowaniu i oklejaniu
















Pierwsze test rajdówki










UP!!!
Pierwsze km po wyjechaniu z garażu





Na trzecim treningu trenowałem razem z Kiwakiem (Honda) i Trembickim (lancer).







Cywilne przed wszystkimi pracami



Jak się wam podoba?
  
 
fajnie przygotowana buda bez pośpiechu i wygląda ża dokładnie bardziej podoba mi się na plastikowych zderzakacha ale wiem że to nietypowy pogląd troche opony nie na zime ale to tak tylko żeby sie doczepić
  
 
no auto konkretnie zrobione, dopracowane i zadbane. Kto kierowal na tych treningach ?
  
 
kaszel fajny, aczkolwiek nie porywa, widac ze zrobiony dokladnie, ale jakbym go zobaczyl na starcie nie powiedzialbym ze ktos grube tysiace w niego wsadzil (wnioskujac po twoich tematach na forum)....po prostu brakuje mu tego czegos
  
 
odezwal sie specjalista od tego czegoś...
fryzjer Ty się martw zeby Twoje tak wygladalo buzi

mi sie bardzo podoba ale po zimie obnizcie to bo porysuje sie dach

[ wiadomość edytowana przez: KrauzeR dnia 2007-04-09 14:30:29 ]
  
 
nie mowie ze jestem specjalista, bo nie jestem nim, po prostu mowie ze czegos mi w tym autku brakuje zeby bylo takie teges...wiecie...wrum wrum
  
 
Kierowałem ja
A aktualne fotki auta wrzucę lada dzień bo te są z Styczeń - Luty

3zeR_MDS napisz mi czego Ci brakuję :>


[ wiadomość edytowana przez: Chwiej dnia 2007-04-09 15:30:03 ]
  
 
jakbym wiedzial to bym napisal wczesniej pokaz nowe foty to zobaczymy
  
 
Malec ładny, podoba mi się, ale faktycznie czegoś mu jeszcze brakuje, zgadzam się z Fryzjerem
a zdradzisz co to są za kubełki? bo podobają mi się i bym takich poszukiwał dla siebie
  
 
na moje oko sparco sprinty
  
 
ano np ladnych felg wypiaskowanych i pomalowanych z dystansami, bo te nie pasują. a tak poza tym to co to jest cylinder od chojnackiego?powlekany platyną czy jak?albo tlok od chojnackiego?tzn. on jezdzil na tym 5 lat a jak juz zatarl to wyrzucil i ty go znalazles? sorki za ironie ale glupi opis. to mozna bylo napisac silnik od chojnackiego, od razu bym wiedzial co ma przerobione
  
 
dobry malec, tak trzymaj, uczysz sie od najmlodszych lat, to jest warte docenienia
  
 
Ale jak to - kto nim jezdzi? Ty go robiles i jest Twoj czy tylko czyims sie chwalisz? Ale z wlasnego przykladu wiem ze dlubanie od najmlodszego duzo daje. Autko fajne ale napisz co z tym silnikiem. Troche takie nijakie - zadbane, wyglada na dobrze zrobione ale.... nie ma tego czegos to fakt
  
 
Ja wiem, Ja wiem panowie czego wam brakuje!!! Macie w podswiadomosci ze własciciel jest młody i tam macie luke Jak dla mnie pełen szacunek dla Ciebie Chwiej... sam zaczynałem dłubac przy swoim padle w wieku 15 lat i wiem jak bardzo ma sie wóczas cisnienie do jazdy, tym bardziej podziwiam taki efekt prac! na glebe go troche wiecej i tak dalej trzymaj!

[ wiadomość edytowana przez: -maly- dnia 2007-04-10 01:24:03 ]
  
 
dlaczego ja wszedzie widze spawy ciągłe, a kielichy przednich amorkow nieobspawane?


ogolnie dobra robota
  
 
Tak, to mój malcuh ja go robiłem z dwoma najomymi.
I sami go polakierowaliśmy. Ogólnie wszytko sam załatwiam...
Auto teraz stoi niżej tyllko to są zdjęcia z Stycznia - Lutego. A auto obniżyliśmy (przód) dopiero pod koniec Marca.

Maluch zrobił za moimi sterami treningowo 350 - 400 km po śniegu a po szutrze z 40 - 50 km bo teraz robimy przegląd sinika i skrzyni bo w tą Niedziele mam zawody! A musimy jeszcze pojeździc abym auto wyczuł.

Jak ktoś ma blisko do Nowego Miasta Lubawskiego to zapraszam na AUTODROM tam odbędzię się KJS Wielkanocny.

P.S.: Bude obdpawywał Szeszkin :] więc mam zaufanie, że wszytko obspawał. Tak samo klatka Szeszkin Motorsport.
Szeszkin - Krzysztof Szeszko
  
 
15 lat i startujesz w KJSie? to jakie tam u Was sa przepisy ze Cie dopuszczaja do startu??
  
 
zadałem mu to samo pytanie, okazuje sie ze to nie blef . zreszta poczytajcie sobie regulamin ktory chwiej napewno niebawem tu zapoda
  
 
K****, to ja sie nie spiesze z budowa swojego padla, bo za rok prawko a tu sie okazuje ze mozna startowac bez?!

trza bedzie szybko budowac
  
 
no to jest ciekawe, bo jak w takim razie jezdzisz dojazdówki pomiędzy odcinkami?przeciez zgodnie z prawem ci nie wolno bez prawa jazdy!