[FOTO-STORY] Spot 3CiTy 15.o4.2oo7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tradycyjne spotkanie niedzielne które zawsze odbywa się w drugą niedzielę miesiąca ze wzgledu na święta w ub. tygodniu zaliczyliśmy dziś Frekwencja bardzo wysoka jak na połowę kwietnia ale to chyba zasługa przepięknej pogody.

Po 1,5 godzinnym postoju na pasie Zaspie przejechaliśmy do Sopotu na Mini Golf gdzie spotkanie mieli "syreniarze".

Natomiast wczoraj odbył się ślub córki jednego z kolegów z Automobilklubu Morskiego - miałem okazję przejechać w orszaku ślubnym po Sopocie i od zdjęć z dnia wczorajszego zaczynam tą foto-relację

























A to już dziś - 9 samochód, niezła frekwencja !!!























































  
 
Jako, ze bylem to "foty mord" nie byly potrzebne
  
 
Masz Rawuku mordy, obejrzysz sobie w czsie kolejnej środowej nieobecności:

  
 
No proszę - "mój" Opel!
  
 
jednak były syrenki-szkoda że nie pojechałem
  
 
Czy są jeszcze jakieś foty tego Opla?
  
 
Cytat:
2007-04-15 23:04:20, Koot pisze:
Czy są jeszcze jakieś foty tego Opla?


Proszszszsz >>>

Daniel - okazało się że syrenek było dużo, nawet paradę przez Sopot wykonali - ale tak naprawde tylko jedna była w stanie który zachwycał (kremowa z brązowym pasem) reszta to delikatnie mówiąc kiepskiego stanu egzemplarze
  
 
Dzięki. Szkoda, że dach nie jest pomalowany na biało tak jak powinno być. Mieliśmy takiego Opla sporo lat.
  
 
Cytat:
2007-04-16 15:19:15, Koot pisze:
Dzięki. Szkoda, że dach nie jest pomalowany na biało tak jak powinno być. Mieliśmy takiego Opla sporo lat.


Raczej nie sadze, mamy katalog Opla i P2 nie lakierowalo dachu na bialo/krem Maciej studiowal foty dlugie godziny, nim Opel z zamszowego czarnego zmienil kolor.

No chyba ze ten katalog nie obejmowal tej opcji
  
 
No owszem - wystarczy Rekord P2 wpisać do Googla i co mamy?