[K] Carine

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Może poprzez to forum znajdę to czego szukam, a mam dosć konkretne wymagania i nie moge znaleść .. a czego szukam, parametry według waznosci:

- 5 drzwiowa
- carina 2.0 GLi, ew. 1.8 GLi, ew. 1.6 GLI
- kolor bordo metalic
- klimatyzacja, szyberdach
- instalacja gazowa

Idealna dla mnie, jakiej szukam to właśnie bordo metalic, 5 drzwi, klima, szyberdach, LPG .. no i niestety nigdzie w ogloszeniach, w internecie nie moge znaleść .. Jak ma klime to nie ma szyberdachu, jak ma i to i to to jest zielona albo czerwona itp itd ..

Moze ktoś z forumowiczów spotkał taką Carinke .. bardzo prosze o wiadomość na mnowacz@o2.pl lub GG:936191


Pozdrawiam
Mariusz


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2007-04-22 22:45:13 ]
  
 
Cytat:
2007-04-19 13:09:46, mnowacz pisze:
Witam Może poprzez to forum znajdę to czego szukam, a mam dosć konkretne wymagania i nie moge znaleść .. a czego szukam, parametry według waznosci: - 5 drzwiowa - carina 2.0 GLi, ew. 1.8 GLi, ew. 1.6 GLI - kolor bordo metalic - klimatyzacja, szyberdach - instalacja gazowa Idealna dla mnie, jakiej szukam to właśnie bordo metalic, 5 drzwi, klima, szyberdach, LPG .. no i niestety nigdzie w ogloszeniach, w internecie nie moge znaleść .. Jak ma klime to nie ma szyberdachu, jak ma i to i to to jest zielona albo czerwona itp itd .. Moze ktoś z forumowiczów spotkał taką Carinke .. bardzo prosze o wiadomość na mnowacz@o2.pl lub GG:936191 Pozdrawiam Mariusz


była w grudniu 1.6 benzyna+gaz
bordowa GLi liftback
ale bez klimy i bez szyberdachu

ehh co to był za samochód
  
 
ja też taką spotkałem
...tylko bez lpg

dobry wybór. trzymam kciuki


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2007-04-19 15:26:35 ]
  
 
Talus masz klime w swojej ??

Carina z klimatyzacją i szyberdachem to dość rzadki egzemplarz , zwykle jest albo to albo to zresztą jak w wiekszosci aut , pozatym jak masz klime to po co Ci szyberdach lub na odwrót ??

mój ojciec ma w Carinie i szyberdach i klimatyzacje ale to wsumie nie jest do końca Carina...
  
 
Oczywięcie, że mam
Co prawda do uszczelnieniea jest, ale podobno działa
Jakaś egzotyczna, niemiecka wersja "Magic".
Chyba ma wszystko co oferowali w Carinach...
oprócz alu 15" i halogenów
  
 
no w Cari jeszcze skóra była , nawigacja , podgrzewany fotele i jeszcze pare pierdół
  
 
łoł, no to nie mam wszystkiego oprócz alu 15" i halogenów
Jeszcze podgrzewane szyby przednie zapomniałem, że były.
ale nawigacja?
  
 
na allegro w częsciach siedze od dwóch lat prawie codzień przeglądając i trzy razy trafiłem na nawi z radiem do cariny , z angoli wyciagniete , na ebayu francuskim jeszcze do niedawna tez była , nie wiem moze jeszcze jest , pózniej poszukam zdjęcia bo gdzieś miałem to wrzuce jak znajde


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2007-04-19 18:55:05 ]
  
 
co do wyposażenia to był taki fajny wątek klik
  
 
Cytat:
2007-04-19 18:26:38, Talus pisze:
[...]Jeszcze podgrzewane szyby przednie zapomniałem, że były. ale nawigacja?



Ha, a lampki w drzwiach, napęd 4x4 i takie tam popierdółki ?
Pozdro.
  
 
Cytat:
2007-04-23 18:48:24, Perzan pisze:
Ha, a lampki w drzwiach, napęd 4x4 i takie tam popierdółki ? Pozdro.


4x4 to chyba w japoni w caldinach były i orurowanie do nich
  
 
Kto wie, może w Szwajcarii by taką ustrzelił ? Tam jest specyficzny rynek...
Ech... mieć taką ST195
Pozdro.
  
 
Cytat:
2007-04-23 18:48:24, Perzan pisze:
Ha, a lampki w drzwiach, napęd 4x4 i takie tam popierdółki ? Pozdro.



lampki w zderzakach pomarańczowe po bokach widziałem w Carinie chyba we Francji czy Anglii jak byłem , fajnie nawet to wyglądało , lampki w tapicerce drzwiowej które sie na czerwono zapalają to nawet miałem takie tapicerki , szkoda ze to wszystko odwrotne bo bym to u siebie zastosował w Carinach to widziałem

napęd 4x4 to chyba gdzieś tam w azjii był ??
  
 
Cytat:
2007-04-24 11:22:59, sterciu pisze:
lampki w zderzakach pomarańczowe po bokach widziałem w Carinie chyba we Francji czy Anglii jak byłem



ja widziałem w carinie czapczapa
  
 
Cytat:
2007-04-24 19:04:52, Suchy pisze:
ja widziałem w carinie czapczapa



ja nie mialem lampek w zderzakach pobokach , jedynie kierunkowskazy . Sterciowi chyba chodzi o obrysowki


[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2007-04-24 23:20:08 ]
  
 
Cytat:
2007-04-24 23:18:42, CzapCzap pisze:
ja nie mialem lampek w zderzakach pobokach , jedynie kierunkowskazy . Sterciowi chyba chodzi o obrysowki [ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2007-04-24 23:20:08 ]

czepiasz sie
  
 
dokładnie o obrysówki mi chodzi nie o kierunkowskazy