Miedzynarodowy zlot Nivek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dla chetnych -> zlot . Ja jestem niestety "unieruchomiony" , ale moze ktos z poludnia Polski ma chec pojechac?
A tak na marginesie, Avtovaz obchodzi w tym roku 25 rocznice rozpoczecia produkcji Nivy. Wyprodukowano i sprzedano ponad 1.5 miliona tych samochodow.


[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-06-10 15:58:07 ]
  
 
Miś się nie chce.
Ale Przemek 67 pewnie pojedzie (On jeździ wszędzie; nie przepuści żadnej okazji, żeby wypróbować swoją Niwkę ).
  
 
Ja bym pojechał, jeśli jakimś cudem zarobię do tego czasu choć na paliwo. A tu półoś, krzyżaki, ubezpieczenie... i to wszystko do 20 czerwca!!!
  
 
Ja z kolei na ladaonline też widziałem banera o zlocie Niv. Był to odnośnik do www.niva.ru. Tam jednak okazało się że już nieaktualne, bo ten zlot odbył się w dniu 25.5.03 i po prostu był to baner do krótkiej relacji z niego (jednak tej relacji nie czytałem ze względu na brak znajomości rosyjskiego). Aczkolwiek trochę bez sensu zamiejszczają baner o czymś co już się odbyło. To tylko wprowadza w błąd.
Miły_Bydgoszcz
 
 
O tym zlocie Nivek jest pelno informacji na niemieckich i czeskich stronach, moze byc naprawde ciekawie. Te czeskie Nivki sa bardzo ostro przygotowane do offroadu - az przyjemnie popatrzec, zadnego zbednego szmelcu w samochodzie
  
 
To, napisze cos w odpowiedzi na tekst Mariuszni. Oczywiscie, ze chcialbym pojechac. Juz dzisiaj kupuje dwa kaski, (swoj i zony), klatke "druciaka", a tam, fundne sobie i pirotechniczne pasy, co tam. Zaplon? Eeee, od razu w konsoli ... z komputerkiem. Patrzac na zdjecie przeslane od Borga, to natychmiast zdejme te fabryczne dywaniki i maty, do golej blachy ... Zostalalaby patelnia ze skora, ale to juz nastepnym razem . I jade.
=> Oczywiscie jest jeden jedyny problem, abym chcial i mogl tam pojechac. Nie umiem jeszcze jezdzic w terenie. I to jest ten problem . ..., ale pojezdze i naucze sie. I pojade za rok.

Pozdrawiam,
Przemek
 
 
Sam bym pojechal, jakby ten zlot byl tydzien pozniej. A tak na marginesie - klubow posiadaczy Nivek jest w necie sporo (Niemcy, Czechy, Slowacja, Francja). Moze by wyslac do nich (w imieniu Klubu oczywiscie) jakies info. A w terenie trudno jezdzi sie samemu, kazdy kontakt moze okazac sie wazny.


[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-06-11 12:45:27 ]
  
 
Cytat:
2003-06-11 12:34:54, Przemek67 pisze:
=> Oczywiscie jest jeden jedyny problem, abym chcial i mogl tam pojechac. Nie umiem jeszcze jezdzic w terenie. I to jest ten problem . ..., ale pojezdze i naucze sie. I pojade za rok.



Z Twoim zaangażowaniem i energią za parę miesięcy będziesz mógł nam udzielać lekcji jazdy offroadowej!
  
 
Niedawno odbył się też zlot w Niemczech mmimo wszystko tych wschodnich tuż koło naszej granicy (Cottbus). Na niemieckiej sttronie www.lada-welt.de była relacja z tego spotkania i chyba był tam też ktoś z Polski. Impreza niesamowita dla Was.Były tez auta z Rosji (!)
Paweł
  
 
Boreg- Jasne,ze jako samodzielny kącik w Naszym klubie powinniście wysłać takie info do (Waszym zdaniem ) przyjacielskich klubów.W ogóle widzę,ze kącik 4x4 rozwija się niesamowicie))
O to właśnie chodzi- znaleźć wspólne tematy.Wasz temat - czyli NIWA jest po prostu jak narkotyk
Paweł