W tym temacie mozemy sie wyzalic i dac sobie po razie - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hhaha wręcz babulinka
choć brakuje mi tamtego klimatu co na poczatku... ale już takiego nie będzie, bo i WilKa nie ma
 
 
WilK jest napewno wsrod nas i pilnuje Wszystkich , a jak jest Wsród Nas to pamięc o nim nie zaginie .

A klimat... no cóż... coś powstaje , coś istnieje , cos się kończy , miejmy tylko nadzieje ze forum PG sie tak szybko nie skończy jeszcze bo jak widzę są ludzie , stare babcie i dziadki co pamiętają o tym forum jeszcze
  
 
ja pamiętam... chwile nie miałam nastroju, czasu... tu pisać, a i teraz czasem nie ma czasu ale żeby się odstresować od roznych takich.. to jakos mnie tu znow przywiało
 
 
Ja tak zajrzalem kiedys tutaj i mi się smutno zrobilo jak zobaczylem strasznie wielki ruch tutaj , wchodze na drugie forum Toyoty a tam to samo więc podwójny smutek... postanowiłem więc coś napisać i jak widze jakiś odzew na moje posty jest .
  
 
hehe nie dziwie się ze było Ci smutno .... gaduła

 
 
Cytat:
2014-03-01 18:19:53, storm pisze:
hehe nie dziwie się ze było Ci smutno .... gaduła



Odezwała się jeszcze większa gaduła
  
 
Cytat:
2014-03-02 13:59:38, szmyk pisze:
Odezwała się jeszcze większa gaduła



powiedział co wiedział, ten kolejny małomówny
 
 
Wrócili Ci co najmniej pisali tutaj zawsze

Szkoda ze statystyki ukryte ale chyba Storm pod względem ilosci postów przebija nas wszystkich
  
 
Cytat:
2014-03-02 17:59:02, sterciu pisze:
Wrócili Ci co najmniej pisali tutaj zawsze Szkoda ze statystyki ukryte ale chyba Storm pod względem ilosci postów przebija nas wszystkich



komu ukryte temu ukryte;P
zdradzę rąbek tajemnicy
posty na klubowym forum: 30911
  
 
Skoro jest na forum wtyka taka to niech teraz pochwali się ile sam ile ma postow

Zaraz zrobimy konkurs na najwiekszego spamera PG


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2014-03-02 21:38:26 ]
  
 
moje posty na klubowym forum: 4305
sterciu posty na klubowym forum: 11657

tak wiec jestem na szarym koncu
  
 
Cytat:
2014-03-02 21:19:35, Suchy pisze:
komu ukryte temu ukryte;P zdradzę rąbek tajemnicy posty na klubowym forum: 30911



no no
 
 
Suchy , te moje to chyba na calym motonewsie ??
  
 
Nie badz taki skromny... to chyba na PG jedynie
 
 
To i tak więcej jak drugie tyle mi brakuje aby Ciebie dogonić
  
 
no niby tak ale.... cos sie opuściłeś a wtedy to na pewno nie bedziesz miał szans
 
 
Wena mnie znow opuściła , tak wchodze na forum ale nie mam weny tworczej cos ostanio... nawet w tematy nie chce mi sie zaglądać... . Coś zle ze mną chyba .
  
 
mam to samo... przesilenie chyba czy cos.. jeszcze w domu chorobska były i jestem wyczerpana
 
 
a ja nie wiem , totalnie nie wiem co pisać tak wogóle , rzadko mi się to zdarza ale dopadło mnie to teraz
  
 
kiedy Ci przejdzie ten brak weny?