W tym temacie mozemy sie wyzalic i dac sobie po razie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a ja patrze co tak stormiczke na spamowanie wzięło

a to psikus
  
 
hehe az tak zle ze mna nie jest zebym sama ze soba pisala
 
 
O nieeeeeeee

Cytat:
obecny status w klubie: PG ZMF
(Związek Marudów Forumowych )



Tak to my sie bawic nie bedziemy. Poza tym co to za zwiazek? Jednoosobowy? Pachnie mi tu jakas prowokacja

Skladam formalny wniosek o przywrocenie mnie do oddzialu England
  
 
Nie jednoosobowy.. jestes tam razem z Sterciem i Speedem i póki co wniosek odrzucony
 
 
Czy mozna sie jakos decyzji o odrzuceniu mojego wniosku przeciwstawic? Ewentualnie stanowczo zaprotestowac w sposob odwolalwczy? A moze jakis triumwirat skoro Sterciu i Speed tez naleza do tego watpliwego, opartego na niedomowieniach i naduzyciach semantycznych zwiazku? Panowie! Szable w dlon!
  
 
Sterciowi i Speedowi raczej to nie przeszkadza pogodzili sie chyba ze swoim marudzeniem i my też zapomnialam jeszcze od naszym Flowerku, który tez nalezy do tego zacnego grona Maruderów
 
 
to jak o statusach juz rozmowa to może dostałbym jakieś taki PG SPAMER

bym miał do kompletu
  
 
hehe no faktycznie ale nie wiem czy to dobry pomysł, jeszcze Ci sie cos stanie od tego spamu a nie chce miec Cie na sumieniu

a powaznie poki co nie planujemy dodawania nowych statusów
 
 
ale moglibyście pomyśleć nad czymś takim
  
 
Kto mnie wołał czego chciał taki tu raban że aż mnie obudziliście z drzemki popołudniowej

a btw chciałem się poskarżyć że dostałem oczopląsu i pomieszania osób w związku z zaistniałym podobieństwem avatarowym będącym wynikiem zamierzonego działania prostestowego. W związku z powyższym zamierzam uskutecznić drogą graficzną swój protest, ze skutkiem niemalże natychmiastowym.
  
 
O! I Grzechu sie dolaczy do prostestu Czekamy
  
 
Grzechu tak sobie prostestuje ale i tak jest po mojej stronie
 
 
Ja se mysle ze Storm odbilo i pisze sama ze soba ... ale nie zwidy naszczescie
  
 
Cytat:
Grzechu tak sobie prostestuje ale i tak jest po mojej stronie



Baaaardzo ciekawe. Skoro przylaczyl sie do prostestu i wyrazil swoje niezadowolenie w tym watku to znaczy, ze cos mu jednak na watrobie lezy
  
 
Oki.. ja teraz wychodze... jak wróce to mam nadzieje niektórym przejdzie marudzenie
I Seru, grzecznie prosze o zmiane avatarka.


[ wiadomość edytowana przez: storm dnia 2007-05-11 19:28:46 ]
 
 
Ja proponuje wybory .... nowego zarzadu , jak to w kazdym panstwie bywa co jakis czas
  
 
Tak jest Czap-Przewrot Majowy zrobimy

Cytat:
Oki.. ja teraz wychodze... jak wróce to mam nadzieje niektórym przejdzie marudzenie



Jak wrocisz, to moze sie okazac, ze trafilas juz na inny ustroj

A o zmianie Avatarka pomysle jak zmieni mi sie status
  
 
Cytat:
2007-05-11 19:30:45, -SerU- pisze:
Tak jest Czap-Przewrot Majowy zrobimy Jak wrocisz, to moze sie okazac, ze trafilas juz na inny ustroj A o zmianie Avatarka pomysle jak zmieni mi sie status



Jeszcze wez spacje zamiast autka i zmien miasto
To uznam cie za nowa Burze calkowicie
  
 
Seru, rób jak chcesz.... ale powiem jedno, nie wiem czy zartujesz czy tak na serio masz ale nie wiem czemu od kiedy tu jestes co rusz cos Ci sie nie podoba.. jakos do tej pory nikt sie nie skarżył na nic.. Jak tak Wam sie nie podoba to co tu robie moge sie wynieść.


[ wiadomość edytowana przez: storm dnia 2007-05-11 19:33:32 ]
 
 
Mowisz i masz