Jak subskrybowac interesujace tematy na forum?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy wogole jest to mozliwe,
czasami cos sie napsze w jakims temacie,
albo bierze udzial w kilku wątkach,

po kilku dniach nie pamiętam które to wątki były
czasami nawet jak pamętam to cięzko je odnazleżć

czy mozna jakos zaznaczyc interesujące wątki aby były jako pierwsze?

czy mozna może sciągnąć sobie forum np do outlook-a czy innego programu i czytanie newsow z takiego programu?

jak Wy to robicie?

pozdrawiam
  
 
Możesz napisać na koniec swojej wypowiedzi "pozdrawiam didku" i potem w wyszukiwarce wpisać "pozdrawiam didku" i wyszuka Ci wszystkie wątki z takim podpisem.

Taki mam pomysł, ale sam tego nie używam
  
 
no w sumie w wyszukiwarce jest taka opcja ale od kiedy pamiętam to nie działa tak sie zastanawiam czy tak ciężko to naprawić, czy tyle czasu by to zajęło, czy sie po prostu nie da bo nikt sie za to nie bierze a opcja naprawde bardzo przydatna
  
 
z tego co sie orientuje opcja dostepna ale tylko dla osob ze statusem drivera ostatnio juz byla posruszana ta kwestia
  
 
kiedyś byłem driverem ale też jakoś nie pamiętam żeby to działało więc albo teraz naprawili albo kiedyś nie korzystałem z tego
BTW za niedługo polskie litery i znaki interpunkcyjne bedą tylko dla driverów
  
 
Cytat:
2007-04-24 14:05:42, koniuXR3i pisze:
z tego co sie orientuje opcja dostepna ale tylko dla osob ze statusem drivera ostatnio juz byla posruszana ta kwestia



wiesz ze dzwonia ale nie wiesz w jakim kosciele

piszesz teraz o wysylaniu powiadomien o poscie

a co do subskrypcji to nigdy jej nie uzywalem ale chyba w ogole nie dziala
  
 
niedlugo juz nic nie bedzie
ciagle nie mozecie ogarnac ze user nie nalezy do fanklubu to i nic nie moze patrz status


a tu rysunek gdzie teoretycznie powinno dzialac powiadomienie



  
 
koniuXR3i PW

i statut nie status
  
 
no fajne ale ja tego nie mam szpaneera

statut statut
  
 
Cytat:
2007-04-24 15:02:50, koniuXR3i pisze:
no fajne ale ja tego nie mam szpaneera



rownie dobrze mozesz wyslac komus PW z linkiem do danego watku tyle ze w klasyczny sposob
tej funkcji tez zadko uzywam
bardziej dla donosicieli jest
  
 
Ale prawdą jest userzy generalnie mało mogą np. trwa dyskusja o reformie statusów na forum .. nawet podejrzeć nie można co tam sie dzieje
  
 
Cytat:
2007-04-24 15:19:43, p_s_y_c_h_o pisze:
Ale prawdą jest userzy generalnie mało mogą np. trwa dyskusja o reformie statusów na forum .. nawet podejrzeć nie można co tam sie dzieje



podgladac to Ty sasiadke mozesz
  
 
Cytat:
2007-04-24 15:19:43, p_s_y_c_h_o pisze:
Ale prawdą jest userzy generalnie mało mogą np. trwa dyskusja o reformie statusów na forum .. nawet podejrzeć nie można co tam sie dzieje



Wyniki dyskusji będą opublikowane I think.

Poza tym zawsze można zapłacić składkę. Wiem, wiem... forum jest darmowe i takim pozostanie, ale jest też działem Klubu i pewne rzeczy związane bezpośrednio z Klubem należą do Driverów wyłącznie. To i tak szacunkowo poniżej 5% zawartości forum.