2000zl. do wydania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam 2000zl. do wydania na caly sprzet audio.

Myslalem o TYM radiu...

Do tego glosniki przednie, wzmacniacz i subwoofer.

Jakies propozycje? ;p


[ wiadomość edytowana przez: s4int_PL dnia 2007-05-01 21:22:41 ]
  
 
Jak będziesz kupował radio na Allegro to zawsze spytaj wcześniej jaka to gwarancją (czy Polska) i w razie wymiany czy ta firma u której kupiłeś Ci wymieni.
  
 
Są na forum do sprzedania bardzo dobre głosniki Herz'a, idealnie pasujące na przód. Poszukaj w ogłoszeniach...
  
 
No i napiszcie jeszcze co sadzicie o samym radiu
  
 
Radyjko wypasik, i nawet tanio chcesz porównywac do innych w takiej cenie czy jestes zdecydowany?

ja osobiście nie dałbym tyle za radio, wolałbym w reszte bardziej zainwestować.

Wzmacniacz 4 kanałowy jak rozumiem, przybliż jego specyfikacje, znaczy jaki ma być? ciepły i spokojny, mocny, z wykopem, etc

Co do systemu przedniego, jesli masz możliwość i elektryke montuj taszki, czyli panele drzwiowe w miejscach kieszeni. Głośniki to równiez kwestia gustu, podejrzewam że będa w kwocie ok 400pln więc gama równie szeroka i zależy od Twoich predyspozycji.

Troszke za mało napisałeś w jednym zdaniu mówiąc.
 
 
Jeszcze nic nie jest do konca ustalone, jednak wolalbym go nie zmieniac(radia)

Generalnie wolalbym nie zmieniac paneli, ewentualnie moge zalozyc wieksze glosniki i zalozyc dystanse w drzwiach...

Wzmak jak najbardziej mocny, z pozadnym kopem

Slucham glownie rapu i techno wiec przydaloby sie dobre brzmienie

No i nie jestem pewien czy to radio nie bedzie za "dobre" dla reszty sprzetu? poprostu czy oplaca sie kupowac radio za 800 do sprzetu za 1200...

A co sadzicie o TYM???

I o TAKICH glosnikach

[ wiadomość edytowana przez: s4int_PL dnia 2007-05-01 23:19:42 ]
  
 
Więc, generalnie radio im lepsze tym lepiej masło maślane tak jak napisałm wolałbym w głośniki inwestować, ale kwestia gustu

Co do tych głośników to firma i sklep tylko poprawne, koncepcja do bani, zdecydowanie kup system 2 drożny, czyli midbassy i tweetery,

Z popularniejszych i dobrych za ok 300 pln poleciłbym Ci hertz ESK lub powerbass s6c, widzę że kolega troszke nie poczytał forum, bo o tym już sporo było, te dystanse z powe sa w porządku, ale dolicz jeszcze porządne wygłuszenie drzwi(ok 100 pln) i weź pod uwagę ograniczenie w postaci głebokości montazowej(ok 60mm)

Wzmacniacz nowy czy uzywany?

 
 
Jezeli uzywany nie bedzie problemem to czemu nie, wazne zeby działał i sie nie psuł a nie był nowy.

Tylko ze ja nie chce zmeiniac paneli, z zewnatrz musi zostac tak jak jest bo nie tylko ja uzywam ten samochod. I nie wiem jak to sie odniesie do glosnikow
  
 
Te co pokazałes sa w oryginalne miejsca montowane pod tapicerke,maja nawet otwory na oryginalne otwory śrub, przakycznie żadnych róznic zewnętrznych nie widać.

No od radia i przednich głośników zacznij, zawsze później mozna na wzmaku i skrzyni zaoszczędzić a głośniki się przy okazji na samym radiu wygrzeją


POWE
masz tu strone producenta tych dystansów, przy okazji głosniczki obejrzyj, panele za zeta będziesz miał jak u nich kupisz.
I nie zapomnij że musisz sobie te drzwi wygłuszyć i kupic okablowanie, czyli 200-300pln sobie odlicz

[ wiadomość edytowana przez: zajob dnia 2007-05-02 01:31:48 ]
 
 
oryginalne to ja mam 12cm


Wytlumaczysz mi to łopatologicznie?

[ wiadomość edytowana przez: s4int_PL dnia 2007-05-02 01:37:13 ]
  
 
ciemna noc i browary mnie ogłupiają mowiłem o panelach
 
 
Czyli ze kupuje dystanse, demontuje stary glosnik i w jego miejsce daje dystans i nowy glosnik? a gdzi wysokotonowy wsadze?
  
 
demontujesz głośnik razem z tym plastikowym (...) czymś, i na otwory z tego oryginalnego plastikowego (...) montujesz panel mdf.

Właśnie w tym sęk że wysokotonówki montujesz gdzie chcesz słupki, lusterka to najprostsze opcje, i wtedy beda grały do słuchacza, a nie w drzwi
 
 
Cytat:
2007-05-02 01:15:20, s4int_PL pisze:
Z zewnatrz musi zostac tak jak jest bo nie tylko ja uzywam ten samochod.




Wiec trzeba to jakos inaczej rozkminic...

[ wiadomość edytowana przez: s4int_PL dnia 2007-05-02 01:49:55 ]
  
 
Kurde, już kreski widze Jeszcze raz

Zdejmujesz tapicere, wykręcasz głośniki i plastikowe szity, wygłuszasz ładnie drzwi, przykręcasz dystanse mdf, przykręcasz do nich głośniki 16 cm, zakładasz tapicerke i jest oryginal bosch

Między czasie możesz wymienić kabelki, wyrywasz palstikowe zaczepy maskownicy w tapicerce i przyklejasz ja na poxipol jak dobrze przykleisz to tez niczego nie będzie widać
 
 
No tak, ale jak zamontowac wysokotonowce bez zmieniania wygladu wnetrza? Albo w bardzo mała jego ingerencje? Odpada modyfikacja słupkow itp.
  
 
w ostatecznośći możesz je przykleić taśma dwustronną mysle że zrobienie dwóch otworków z słupku nikogo nie zabije, ale skoro nie można to nie można, przyklej
 
 
Fakt


A jaki polecisz mi wzmacniacz 4 kanałowy?? I jakas skrzynie...

Co powiesz o TEJ??

Rozumiem ze wtedy wysokie podpinam do radia a midy i sub do wzmacniacza, tak?
Jak zabraknie kasy to wole zrezygnowac z tuby, kupic przy nastepnej wyplacie a teraz miec dobre radio, przod i wzmacniacz


No i jeszcze jedno, te glosniki do ktorych dales linka maja 70W rms a ja mam 4x50, ma to jakies znaczenie? Czy jezeli mam wzmacniacz to juz jest bez znaczenia?



[ wiadomość edytowana przez: s4int_PL dnia 2007-05-02 02:10:31 ]
  
 
Nic o TEJ nie powiem bo szkoda słów wystrzegaj się takich "profesjonalnych skrzyń"

a, i najpierw wzmacniacz, później skrzynia.

Jeśli bobrze kalkuluję a to jest wątpliwe, na skrzynie i wzmak przy tym radiu i głośnikach przednich rzędu 300 pln, wygłuszeniu i kabelkach zostaje ok 700 pln

przykładowe wzmaki:
V12
Infinity

i moim zdaniem okazyja
Carpower

ten monacor będzie bardzo mocny, więc ładnie rozrusza ewentualną skrzynie, pierwsze dwa to starsze wzmaki, nie tak mocne, ale jakośc na poziomie
 
 
Tak jak pisalem, skrzynie moge kupic w przyszlym miesiacu a teraz jakis lepszy wzmacniacz, bo mysle ze warto w neigo zainwestowac

Wiec moze wzmak tak do 600?

[ wiadomość edytowana przez: s4int_PL dnia 2007-05-02 02:34:32 ]