[FOTO] Święto ul. Bohaterów Monte Cassino w Sopocie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z ramach obchodów święta ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie ratusz miejski wraz z Automobilklub Morskim organizują paradę pojazdów zabytkowych. Parada ruszy spod Ratusza w stronę Monciaka i dalej Monciakiem w dół.

Szczegóły dotyczące spotkania, słowa Zoppotera poniżej:

Własnie rozmawiałem z panią organizator.

Otóż zbiórka samochodów na parkingu z tyłu Ratusza w Sopocie w sobotę 09.czerwca, godz. 11:30. Uprasza sie o punktualność, bo startujemy o 12:00. Przejazd w dół Monciaka tam krótki postój i potem na Skwer Kuracyjny.

Około 18:00 ma sie tam zjawić telewizja z Gdańska. byłoby dobrze, gdyby chociaz niektóre samochody mogły tam zostać do osiemnastej, albo wrócić na tę godzinę - zawsze bysmy się trochę wypromowali. Bedę wdzięczny za wcześniejsze deklaracje kto mógłby o tej osiemnastej byc z samochodem w Sopocie.

W paradzie zasadniczo maja uczestniczyc samochody zabytkowe, ale uzyskałem zgodę na auta młodsze, ale juz niespotykane. Miałem na mysli przede wszystkim Wartburga Maćkowego i Peugeota z ładunkiem Pavulonu. Moze jeszcze ktos coś takiego nietypowego może pokazać?


  
 
I się odbyło
Piekna słoneczna pogoda towarzyszyła przez cały dzień nam, jednym słowem w kurorcie lato już w pełni

Musze powiedziec że przejazd po Monciaku samochodem daje bezcenne wrażenia, bardzo się cieszę z poniższego zdjęcia - czekoladka przed "Krzywym Domkiem"



Zapraszam do obejrzenia zdjęć :

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

  
 
Cytat:
2007-06-09 16:13:01, GDA pisze:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us



Pięknie się prezentują te auta, a pogoda rzeczywiście wam dopisała

hihihi moją uwagę przykuł inny szczegół na tej fotografii

a i chyba Radiowa Trójka dziś także gości na Monciaku


[ wiadomość edytowana przez: PUTEKM dnia 2007-06-09 16:23:40 ]
  
 
"Popełniłem relację" z parady na portalu YT.pl poszerzoną o więcej zdjeć pojazdów uczestniczących w niej

Zapraszam do lektury: Youngtimer.pl - Święto Monciaka - Sopot 09.06.2007