[OT] firma Auto Data - ostrzezenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pisze to tylko jako taka informacje zeby sie ktos nie zdziwil. wiem ze firme zachwalalem, bo faktycznie maja dobry towar i rewelacyjne ceny ale obsluga klienta jest na zenujacym poziomie.

sprawa ma sie tak:
2 miesiace temu zamowilem u nich szpilki + nakretki: po 8 sztuk kazdych. przyszly, wrzucilem je do szafy bo auto nie gotowe. 2 tyg temu podczas skladania auta wyszlo ze jedna nakretka jest zamiast M12x1.5 to M12x1.25. niby nic, nakretka za 2.40 pln.

zadzwonilem do firmy Auto Data. pracownik tlumaczyl najpierw ze to nie mozliwe, ze nakretki maja w pudelkach itp itd, po moich tlumaczeniach ze tak jednak nie jest, zaczal cos skamlec ze to im sie nie oplaca bo to koszt wysylki wiekszy niz nakretki itp. Na to ja do niego ze mnie to nie obchodzi bo to ich wina ze zly towar przeslali. Po paru minutach bojow i jego niby kontakcie z szefem ustalilismy ze wysle poczta wlasciwa nakretke.

no to czekam
i czekam....
i czekam...
przyszedl poniedzialek, 10 dni po rzekomej wysylce, w piatek mam wyjazd na berg trophy, we wtorek swieto, w czwartek swieto.

dzwonie, mowie ocb, kaza mi czekac do wieczora moze dojdzie. po paru minutach jednak dochodze do wniosku ze jak nawet dzisiaj nie dojdzie to oni wysla kurierem w srode dopiero i za ch** nie dojdzie mi to przed wyjazdem wiec pisze do nich na gg jaka jest sytuacja. koles do mnie znowu ze to koszty itp i mnie prawie zjebal ze jestem bezczelny ze oni mi na reke ida. ale ja dalej swoje, moge nawet moje rozmowy z nimi wkleic.
w koncu koles powiedizal ze wysylaja kurierem, ze bede mial na srode. no to ja juz usmiechniety ze sprawa zalatwiona.

nadchodzi sroda - nie ma kuriera, czwartek to swieto wiec nawet nie czekam, piatek do poludnia tez nic... pisze do pana z Auto Daty a on ze ma pecha co do mnie i ze nie ma przy sobie listow przewozowych...
pojechalem na BT bez jednej nakretki...
jest juz ponad tydzien od rzekomego przybycia kuriera a tu dalej nic generalnie jedna wielka sciema niestety.

tak jak pisze, zamawialem wczesniej i wszystko bylo git, znajomi zamawiali i tez bylo git, a teraz taki zonk i jedna wielka sciema, jak dla mnie zenujace...
  
 
Cytat:
nakretka za 2.40 pln.




brawo ....obyś w przyszlej swojej pracy miał doczynienia z takim podejściem ludzi jak Twoje
  
 
mi by się nie chciało
  
 
Cytat:
2007-05-11 18:56:26, Blady pisze:
brawo ....obyś w przyszlej swojej pracy miał doczynienia z takim podejściem ludzi jak Twoje


sorry w sklepie musze za taką zapłacić ponad 5 pln :] poza tym to oni zajebali nie ja więc domagałem sie swojego :]
  
 
A ja rozumiem, jeśli powiedzieli że wyślą to powinni wysłać.
A jeśli nie to powini od razu powiedzieć "Goń węża".
  
 
ogolnie to chyba tylko posiadacz malucha bedzie sie srał o nakretke za 2,40 ja bym sie w ogole wstydzil komus o to dupe zawracac i kupil w sklepie za 5zl jedna sztuke

ale ogolnie auto data rulez jak ktos chce szpilki zapraszam do mnie, miła obsluga, niskie ceny, szybka wysylka bez takich muk
  
 
mi nie chodzi o sama nakrętke, chuj z nią za przezproszeniem, tylko o samo traktowanie klienta i dochodzenie własnych praw.
  
 
no widzisz pan, madry polak (jak ja) zakupil 2 szt nakretek i 2 szpile wiecej. co prawda tez sie jebli bo przyslali 3 nakrety za duzo, no ale wrazie co i tak bym mial komplet