[126p] 1.2 MPI wurcu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszytkich po długiej nieobecnosci wracam z nowym samochodzikiem rocznik 88,
Silnik Uno 1.1
Klatka załącznik J
Tarczówki wszytkie 4
i wiele innych niepotrzebnych pierduł....

Zostało jeszcze ustawienie silnika i zarejstrowanie padliny, :]
kilka zdjeć
Swap 1
swap 2

niestety narazie Tylko tyle zdjeć ale postaram sie zrobic wiecej


[ wiadomość edytowana przez: wrc126p dnia 2007-05-10 18:36:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2007-12-02 16:26:01 ]
  
 
Chłopak ma pecha z tym samochodem ale zaparcie idzie do przodu. Brawo Wurcu oby tak dalej;]
Dodatkowo gdy pierwszy(wrca) swap składał sie dłuugo, to drugi projekt powstał w ja wiem 2 tygodnie

Szkoda że Phantii zobaczy posta dopiero za 9 miesięcy.

Szacunken
  
 
no szczęścia to ty nie masz.
słyszałem o perypetiach ostatnich z dostawczakiem. widać też na pierwszym zdjęciu że trochę ucierpiał przez to.
Mam nadzieje że w tym projekcie drut trytyki nie gonił jak to często u ciebie bywa
Ale jeszcze dużo przed tobą pracy aby to jakoś wyglądało. oby jeździło!!
a wygląd jeszcze zdąży mieć.
  
 
no nie ma mowy o druciarstwie robiło sie go około 7miechów, niestety finanse nie pozwalały a Wiecej (a w zasadzie Monika)
A Twoje CEHU padło robi sie czy Kwitnie ?:>
  
 
licze że bez drutu
moja robiona chyba tak powoli jak twoja narazie składam motor jak prace wyglądają widać u mnie w temacie.
  
 
Cytat:
2007-05-11 08:48:11, wrc126p pisze:
niestety finanse nie pozwalały a Wiecej (a w zasadzie Monika)



Pogonić Monike Zabierz ją do czech to może sie przełamie

A własnie z kim sie zabierasz??
  
 
Cytat:
kilka zdjeć Swap 1



O ja cię... Pamiętam jeszcze jak ta klapa jeździła u Wojtka w maluchu i adres strony śp Camela... To były czasy - aż się łezka w oku kręci - sorry za OT.
  
 
Wiem, tomacki, chodziłem z jakubem do przedskola,
PS:Monika nie pojedzie i ja Swapem nie pojade bo trzeba tam porobic w szytko na cacy,
  
 
To jak Wurcuś z kim sie zabierasz?? ja jak coś miejscówke powinienem mieć o ile w ogole pojade, ale umówmy sie że laski nie bedziesz robił ok??
  
 
nie moge Ci powiedziec na 100% czy pojade, bo chce zrobic do konca to padło a kazda złotóweczka sie przyda ;]
no dobra szczelisz f.o.C.h.A i bedzie gitara,
  
 
Widze że rozważania "na temat"
  
 
a jak :]
  
 
Samochodzik juz smiga, ale dobrał teraz sie do niego spawacz, spawa wszytkie łaczenia, klatke, i takie tam pierdoły...
a ja miedzy czasie zamówiłem sobie kilka fajnych drobiazgów,


jest jeszcze Tylnia i przednia klapa z laminatów ale zdjęc nie posiadam, niedługo juz zaczne sie tym cichac na KJS-ach,
  
 
Mała aktualizacja,
przygotowania przed Zlotem We Wrocławiu, !!
jeszcze trzeba powalczyc z przodem bo wychodzi rudy,
Swapik

Filmik juz niedługo

[ wiadomość edytowana przez: wrc126p dnia 2007-08-20 18:07:13 ]
  
 
noooo prosze jak miło, tylko druciarskie te chlapacze bojowo wygląda. pełnądzidą.com
  
 
Autko si, tylko wlaśnie te chlapaki, "dziura" w belce i ten nisko zawieszony tlumik (swoją drogą silnik też). Z czego to fele?
  
 
dziura w belce bedzie zrobiona ale to dopiero jak bedzie zmieniany silnik na Nowy,
chlapacze, moze złe ujecie,
Felgi nie mam pojecia od czego to poprostu sie kupiło i sa
czekam teraz jeszcze na klape od HNT-a
  
 
Zeby temacik nie umarł, ! kilka zdjec
Komp
Nowe miejsce obrotka
Silnik
Ps: prosba do moda aby zmienił tytuł tematu na
[126p] 1.2 MPI wurcu


[ wiadomość edytowana przez: wrc126p dnia 2007-12-02 13:01:33 ]

[ wiadomość edytowana przez: wrc126p dnia 2007-12-02 13:02:43 ]
  
 
No i giatara
Na jakiej skrzyni?
U Sebcyca jest robione autko?
  
 
No koncepcja autka całkiem całkiem, ale jak dla mnie troszkę ało estetyczne wykonanie szzeułów kompa jeszcze czyms tam bym przykrył (jakas plastikowa obudowa), obrotek- znam wiele sposobów na lepszy montaz tego tłumiczek- czemu nie puściłeś go w zasadzie z prawej str. auta? no i ta dziura w płycie grodziowej silika... nawet jesli nie zamierzasz juz nic z teo zmieniac, to przynajmniej przymaluj wszystko na jednolity kolor, to przynajmniej bedzie troce lepiej wygladało

to tylko moja konstruktywna krytyka, poza tym jako całość autko mi się bardzo podoba

pozdrawiam serdecznie!