Pozdro pozdro jeszcze zyje i o Was pamietam :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wstystkich po dlugiej nieobecnosci. Daje znaka ze jeszcze zyje Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu gdyz znalazlem pracke i sporo roboty mam. W obecnej chwili siedze na szkoleniu w niemczech i nudze sie straszliwie. Pozdrawiam wszystkich i postaram sie czesciej zagladac? Btw pamietam ze ktos kiedys zakupil kit do samodzielnego montazu chyba cobry. Potrzebuje informacji gdzie takie cos mozna nabyc i chetnie kontaktu do owego kolegi (Lancelot ?)
  
 
cześć Jasiu. a kiedy na jakiegoś spota wpadniesz?
co do KIT-a, to o ile pamiętam, Zax coś składa z bratem.
  
 
kita to ma brat Zaxa, i nie cobre, a lotusa seven.
na bazie bodajze scierry.
  
 
Jasio daje ci namiar na Bartka Cielucha. ona ma firme która sprzedaje kity do tigera i cobry. www.t-c.pl mój brat skłąda tigera i zostało mu już tylko pomalowac elementy i założyć tapicerke no i zarejestrować całosć.www.t-c.pl




[ wiadomość edytowana przez: zax dnia 2007-05-12 08:32:34 ]
  
 
A wpadme ktoregos razu. Ja teraz corolka sluzbowa pomykam, calibre chce sprzedac bo jej prawie nie uzywam, a samarka bezawaryjnie smiga w rekach mojego taty i moich czasem Juz od dluzszego czasu nic nie bylo robione wiec autko cacy tylko rdzawka troche wylazi A ja sobie kombinuje ze fajnie by bylo poskladac takiego kita ale to to tylko taki pomysl narazie Myslalem ze bedzie zlocik wiosenny bo mialem wielka ochote sie pojawic ale widze ze tylko jesienne teraz sa. Bylem na zlocie caliberek pod koninem 3 tyg temu i wsumie fajnie bylo ale powiem szczerze ze atmosfera w lkp jest duuuzo fajniejsza
  
 
Gdyby ktos mial na oku 2101,3,6 od pierwszego wlasciciela lub drugiego w super stanie prosze o kontakt moj nr 510945682. Ta 2106 na allegro wydaje sie byc spoko ale jakos ten model mi srednio pasuje ;/ Jest jeszcze pomaranczowa 6 i ciekawi jak ona moze wygladac na zywo
  
 
Cześć Jasio!!!! miło Cię widzieć mnnie sięwydaje ,że ta 2106 z podlaskiego jest niezła. przynajmniej tak wygląda
pozdrówki
Paweł
  
 
Siemanko Pawelku . Zle napisalem ta 2105 srenio mi pasuje choc z opisu wynika ze jest prawie nowa Kurde jescze 2 dni u niemiaszkow bo dluzej bym chyba nie wytrzymal nudno jak nie wiem.
  
 
Zaxiu a dalbys mi namiar do brata? Bo pomysl mi sie bardzo podoba i chchialbym go popytac o pare rzczy. Pamietam ze widzialem kiedy jakies fotki dotyczace wlasnie jego budowy ale nie moge ich znalezc
  
 
Cytat:
2007-05-19 01:37:07, Jasio pisze:
Zaxiu a dalbys mi namiar do brata? Bo pomysl mi sie bardzo podoba i chchialbym go popytac o pare rzczy. Pamietam ze widzialem kiedy jakies fotki dotyczace wlasnie jego budowy ale nie moge ich znalezc



Wysłąłem Ci na priva maila i nr tel do brata.

Fotki wyglądały mniej więcej tak:























  
 
Super dzieki za kontakt. Coraz bardziej mi sie podoba pomysl ale ja bym chcial cobre na silniku 2,0 dohc lub 2,9 v6