Peugeot 406 - wygluszenie i niepasujace glosniki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam jestem posiadaczem peugota 406 zakupilem ostatnio zestaw
opti64 http://www.caraudio.com.pl/serwis/index.php?page=shop.product_details&category_id=5&flypage=shop.flypage&product_id=19&option=com_virtuemart&Itemid=24 lacznie z twiterami i zwrotnicami pytania:

1 Co zrobic gdy glosniki nie pasuja sa za duze z tylu?
2. Gdzie umiescic zwrotnice w samochodzie?
3. Co zrobic z kablami zostawic orginalne w samochodzie?
4. Gdzie znajde jakies przykladowe wygluszenia do peugeota 406 nie moge nic w necie znalesc
5. Czy 2 maty wystarcza?
  
 
Co do instalacji to pozostawienie seryjnej nie ma sensu.. Poszukaj na forum, było wiele takich wątków.. A co do wygłuszenia to 406, to samochód jak każdy inny, więc nie szukaj 'wytłumienie 406' tylko poczytaj ogólnie w tym temacie.. 2 maty - dwie warstwy tak? Wystarczy jedna, tylko solidnie zrobiona..

Głośniczki jako tako mogą być! Zwrotnice matuje się w miejscach pozwalających na łatwy dostęp w razie potrzeby, możliwie blisko zestawu głośników..

No cóż, za duże...tu może być problem, chyba że masz dużo miejsca, kilka razy spotkałem się z dorabianiem pierścieni z MDF-u jako przejściówki na mniejszy lub większy rozmiar.. tylko trzeba to odpowiednio wykonać, gdyż może to dusić głośnik, lub być przyczyna zakłóceń..

Pozdrawiam!
  
 
chodzi o to, ze glosniki by weszly brakje pare cm przeszkadza blacha wewnetrzna drzwi, myslalem zeby ja obciac co wy na to?

Co do glosniczki co to zanczy jako tako cos z nimi jest nie tak?
  
 
To znaczy że są ok!

No jak trzeba to rżniemy.. Zwróć uwagę, czy tapicerka nie będzie przeszkadzać i czy miejsce montażu po wycięciu blachy jest sztywne!
  
 
dzieki za rady juz tylko ostatnie pytanie jaki polecacie wzmak pod te glosniki?
  
 
dodam tylko ze radyjko mam pioneera DEH P6900IB.
  
 
Mocny... nawet bardzo mocny bym powiedział Moze cos ze steg`a np. QM105.4X
  
 
a cos delikatnie w granicach rozsadku?
  
 
hmmm... masz kickbasy o mocy ok 150W RMS. Choc lanzar podaje 200 To było w granicach rozsądku Niestety swoją moc muszą otrzymać zeby zagrac
  
 
No to fujarka, tak to jest jak sie przed kupnem nie zapyta o rade a pan sprzedawca byl taki mily i mowil ze jakis tam wzmacniaczyk dokupic i bedzie wszystko pieknie smigalo
  
 
najtanszym wyjsciem obecnie pod te głosniczki byłby monacor HPB-1502 Ew poszukac coś uzywanego Jakiegos xetec`a